EXCHANGELT

EXCHANGELT logotipas

EXCHANGELT prekinį ženklą atstovaujančios bendrovės UAB "Satola" ir UAB "Drusvalas" vienos iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti licencijuotas ir profesionalias valiutos keitimo paslaugas.

EXCHANGELT valiutos keitykla
EXCHANGELT valiutos keitykla

EXCHANGELT – didžiausias valiutos keityklų tinklas Lietuvoje, turintis 16 skyrių strategiškai patogiose vietose, didžiausiuose Lietuvos miestuose, dirbančius klientams patogiomis darbo valandomis be išeiginių. Valiutos keitykla siūlo net 51 užsienio valiutą, bei vienus geriausių keitimo kursų. EXCHANGELT galite derėtis dėl palankesnio kurso nuo bet kokios sumos, bei rezervuotis norimą valiutą iš anksto internetu exchange.lt ar telefonu +370 658 33338. Šventiniais laikotarpiais klientams dovanojami papildomos nuolaidos kuponai.

Nuo 2017 metų tarpininkauja greitųjų piniginių perlaidų srityje bei yra oficialus vienos iš didžiausių pinigų perlaidų kompanijų – Western Union atstovas Lietuvoje. Vieninteliai Lietuvoje išmoka Western Union perlaidas ne tik eurais, bet ir JAV doleriais.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų