Mano bankas

Mano bankas logotipas
Mano unija

Kredito unija "Mano unija" yra viena didžiausią patirtį sukaupusių kredito unijų Lietuvoje. Atšventusi 20 - ąjį gimtadienį, kredito unija pakeitė ir savo prekės ženklą. Nuo šiol uniją vadiname dar vienu vardu, kuris per šį ilgą sėkmingos veiklos vykdymo laiką narių tarpe tapo Mano Unijos sinonimu. Unija vienija stiprią narių bendruomenę, kuri yra atvira naujoms idėjoms, kredito unijos paslaugų tobulinimui ir pagalba vienas kitam. Didžiuojamės savo patirtimi ir kviečiame prisijungti į kredito unijos narius visus, siekiančius efektyviau valdyti savo asmeninius finansus.

Kredito unija "Mano unija" rūpinasi Jumis, Jūsų finansų valdymu ir Jūsų ateitimi. Viskas, kuo mes užsiimame yra skirta tam, kad užtikrintume jog kredito unijos nariams būtų suteiktos kokybiškos ir profesionalios paslaugos, bendradarbiaujant ir palaikant artimą ryšį vienas su kitu.

Pagrindinis kredito unijos išskirtinumas - kiekvienas mūsų klientas taip pat yra ir unijos narys, įsigijęs pajų - asmeninę dalį kredito unijos kapitale. Narystė kredito unijoje suteikia Jums teisę dalyvauti kredito unijos valdyme ir balsuoti priimant svarbius sprendimus dėl kredito unijos veiklos vykdymo. Santykiai tarp unijos narių paremti bendros naudos siekimo principu. Unija veikia priimdama indėlius iš norinčių taupyti ir skolindama lėšas tiems, kuriems reikalingas kreditavimas. Tai lemia palankesnes paskolų sąlygas, mažesnius administracinius mokesčius, geresnes palūkanas ir kiekvieno nario individualių poreikių tenkinimą. Mes išklausome kiekvieną istoriją ir stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą kiekvienam Jūsų.

Tikslas - užtikrinti profesionalias ir kokybiškas paslaugas kiekvienam kredito unijos nariui, teikti profesionalias finansines konsultacijas ir būti patikimu partneriu bei draugu mūsų klientams priimant svarbius finansinius sprendimus.

Misija - būti kredito unijos narių finansiniu patarėju ir partneriu, siekti, kad kredito unijos teikiamos paslaugos atitiktų kiekvieno nario individualius poreikius ir kurtų didžiausią naudą tiek taupantiems, tiek besiskolinantiems.

Vizija - savo paslaugų ir aptarnavimo kokybe, operatyvumu ir efektyvumu užimti lyderiaujančią poziciją šalies kredito unijų sektoriuje, teikti finansines paslaugas, kurios padėtų kredito unijos nariams siekti užsibrėžtų tikslų, atitiktų narių poreikius ir lūkesčius, bei užtikrinų jų finansinę gerovę ateityje.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų