Medicinos bankas

Medicinos bankas logotipas

Bankas savo veiklą pradėjo 1992 metų lapkričio 24 dieną Vilniaus mieste. Pagrindinė banko buveinė nuo 1995 metų yra Vilniuje, Pamėnkalnio g. 40. Bankas teikia pagrindines bankines paslaugas: įvairių tipų mokėjimus, indėlių surinkimus, išduoda paskolas. Orientuojasi į smulkias, mažas ir vidutines įmones, ūkininkus bei privačius asmenis.

Medicinos bankas

Medicinos bankas siekia padėti klientams kurti bei vystyti nuosavą verslą finansuojant jo augimą, banko tiksliniai klientai labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Pagrindinis banko konkurencinis pranašumas - kokybiškas ir operatyvus klientų aptarnavimas, greitas reagavimas į pokyčius finansų rinkose. Bankas savo ruožtu siekia užtikrinti pelningą ir stabilią savo veiklą, prioritetą teikiant smulkaus ir vidutinio verslo aptarnavimui.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų