Medicinos bankas

Medicinos bankas logotipas

Medicinos bankas Lietuvoje veikia jau seniai ir buvo įsteigtas 1992 metais. Per tą laiką bankas augo, vykdė plėtrą, o šiuo metu bankas turi vieną didžiausių klientų aptarnavimo vietų skaičių. Bankas yra populiarus vykdant mokėjimus, valiutų keitimą, finansuojant smulkųjį verslą. Pagrindinis banko akcininkas ir įkurėjas yra lietuvis verslininkas Saulius Karosas.

Medicinos bankas

Medicinos bankas siekia padėti klientams kurti bei vystyti nuosavą verslą finansuojant jo augimą, banko tiksliniai klientai labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Pagrindinis banko konkurencinis pranašumas - kokybiškas ir operatyvus klientų aptarnavimas, greitas reagavimas į pokyčius finansų rinkose. Bankas savo ruožtu siekia užtikrinti pelningą ir stabilią savo veiklą, prioritetą teikiant smulkaus ir vidutinio verslo aptarnavimui.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų