TOP EXCHANGE

TOP EXCHANGE logotipas

Registruotą prekių (paslaugų) ženklą TOP EXCHANGE naudojanti finansų įstaiga UAB Konversita yra valiutos keityklos operatorius, Lietuvos valiutos keityklų operatorių asociacijos narys, 2015 m. vasario 23 d. Lietuvos banko priežiūros tarnybos direktoriaus sprendimu Nr. 241-27 įrašytas į oficialų valiutos keityklos operatorių sąrašą.

Top exchange valiutų keityklos
Top exchange valiutų keityklos

TOP EXCHANGE yra didžiausias valiutos keityklų tinklas Vilniuje, jam šiuo metu priklauso dešimt keityklų: vienintelė Lietuvoje jau daugiau kaip 25 metus visą parą veikianti keitykla, esanti prie pat geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 6), keityklos prekybos centruose „OZAS“ (Ozo g.18), „MADA“ (Viršuliškių g. 40), „OUTLET PARK“ (Verkių g. 29), „BIG“ (Ukmergės g. 369), „NORDIKA“ (Vikingų g. 3), keitykla CENTRINIAME PAŠTE (Gedimino pr. 7) bei modernios automatinės savitarnos keityklos prekybos ir pramogų centruose „AKROPOLIS“ (Ozo g. 25), „PANORAMA“ (Saltoniškių g. 9) bei „EUROPA“ (Konstitucijos pr. 7A). Yra numatytas naujų valiutos keityklų steigimas ir plėtra.

TOP EXCHANGE keityklose keičiamos 33 užsienio valiutos: USD, RUB, PLN, CZK, BYN, UAH, GBP, SCP, CHF, DKK, NOK, SEK, CAD, AUD, JPY, HUF, HRK, CNY, TRY, BGN, ILS, RON, KZT, GEL, RSD, ISK, HKD, MYR, SGD, NZD, THB, AED, EGP, su nuolaida superkame ir parduodame užsienio valiutų monetas:

  • nuolatiniai klientai aptarnaujami nemokamai (pateikus ankstesnės operacijos kvitą, netaikomas komisinis mokestis),
  • visi atliktų operacijų kvitai automatiškai dalyvauja TOP EXCHANGE kvitų loterijoje, kurioje galima laimėti 10 KARTŲ didesnę sumą, negu parašyta operacijos kvite (loterijos taisyklės www.topexchange.eu/61),
  • visiems klientams gali būti taikomos valiutos keitimo kursų nuolaidos.

TOP EXCHANGE keityklose įrengtuose PERLO terminaluose teikiama daug papildomų mokėjimo paslaugų: priimami praktiškai visi mokesčiai ir įmokos (komunaliniai mokesčiai, baudos, lizingo, draudimo įmokos ir kt.), teikiami ir išmokami kreditai. Taip pat teikiamos šios finansinės paslaugos: pinigų perlaidų, grynųjų pinigų įnešimo į korteles ir išgryninimo iš kortelių paslaugos klientams, turintiems bankų ir kredito unijų mokėjimo korteles.

TOP EXCHANGE Stoties valiutų keitykloje, Geležinkelio g. 6, darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. atliekame Best Finance (BF) teikiamas grynųjų pinigų perlaidas į Ukrainą, Rusiją ar bet kurią kitą pasaulio šalį. Perlaidos mokestis – tik 2,5 % perlaidos sumos ir nepriklauso nuo sumos dydžio, jį moka siuntėjas. Palyginus su kitais Lietuvoje veikiančiais perlaidų paslaugų teikėjais, BF perlaidos yra gerokai pigesnės, pavyzdžiui, mažesnėms perlaidų sumoms BF perlaidos pigesnės daugiau kaip du kartus. BF pinigų perlaidos atliekamos bendradarbiaujant su partneriais Korana, Kontakt, BP Remit ir kitomis finansų įmonėmis.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų