Top Exchange

Top Exchange logotipas

Registruotą prekių (paslaugų) ženklą Top Exchange naudojanti finansų įstaiga UAB Konversita yra valiutos keityklos operatorius, Lietuvos valiutos keityklų operatorių asociacijos narys, 2015 m. vasario 23 d. Lietuvos banko priežiūros tarnybos direktoriaus sprendimu Nr. 241-27 įrašytas į oficialų valiutos keityklos operatorių sąrašą.

Top exchange valiutų keityklos
Top exchange valiutų keityklos

UAB Konversita yra viena valiutos keitimo lyderių Vilniuje - valdo aštuonias TOP EXCHANGE ženklu pažymėtas valiutos keityklas: vilniečiams ir miesto svečiams gerai žinomą, vienintelę Lietuvoje jau daugiau kaip 20 metų visą parą veikiančią valiutos keityklą, esančią prie geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 6), valiutos keityklas prekybos centruose „Ozas“ (Ozo g.18), „GO9“ (Gedimino pr. 9), „Mada“(Viršuliškių g. 40), „Parkas Outlet“ (Verkių g. 29), „BIG“ (Ukmergės g. 369) bei modernias automatines savitarnos keityklas prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ (Ozo g. 25) ir „Panorama“ (Saltoniškių g. 9). Visose keityklose teikiame MoneyGram grynųjų pinigų perlaidas. Yra numatytas naujų valiutos keityklų steigimas ir plėtra.

Top Exchange keityklose šiuo metu keičiamos 24 užsienio valiutos, tarp jų tokios, kurių nekeičia jokie kiti bankai: Gruzijos lariai, Kazachstano tengės, kt., valiutų kainos yra labai konkurencingos, valiutos keitimo operacijoms yra taikomas pats mažiausias komisinis mokestis Lietuvoje, atsižvelgiant į klientų poreikius, keičiamų valiutų sąrašas nuolat plečiamas.

UAB Konversita, plėsdama teikiamas paslaugas, bendradarbiauja su UAB „Perlo paslaugos“ ir klientų aptarnavimo vietose šios įmonės terminalais teikia platų mokėjimo paslaugų spektrą: priima praktiškai visus mokesčius ir įmokas (komunalinius, sąskaitų papildymo, lizingo, draudimo ir kt.), pinigų perlaidas, teikia draudimo paslaugas, kreditus, grynųjų pinigų įnešimo ir išgryninimo paslaugas klientams, turintiems bankų ir kredito unijų mokėjimo korteles.

Top Exchange prekių ženklu pažymėtose keityklose taip pat galima pasinaudoti TaxCard teikiama paslauga - PVM grąžinimu ne Europos Sąjungos piliečiams. Visose keityklose yra teikiamos MoneyGram grynųjų pinigų perlaidų paslaugos.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų