Credit24

Credit24 logotipas
Credit24

UAB „IPF Digital Lietuva“, Lietuvoje valdanti „Credit24“ ir „Sving“ prekės ženklus, yra viena didžiausių vartojimo finansavimo paslaugų bendrovių ir veikia pagal LR finansų įstaigų įstatymo reikalavimus, kurie užtikrina klientų teises ir jų asmens duomenų saugumą. Bendrovės veiklą stebi ir reguliuoja Lietuvos Bankas.

Tarptautinė kompanija

International Personal Finance (IPF), kurios dalis yra „IPF Digital Lietuva”, yra britų kompanija sukaupusi daugiau nei 130 metų patirties, vykdo veiklą aštuoniose pasaulio valstybėse, jos paslaugomis naudojasi daugiau nei 2,4 milijonų klientų. IPF grupės akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos vertybinių popierių biržose. Kompanijos pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje, Leeds mieste. Bendrovės darbuotojų skaičius viršija 7000, o kreditų tarpininkų skaičius 30 000.

Įmonė veiklą vykdo Australijoje, Estijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Latvijoje. Įmonė nuolat diegia inovatyviausius technologinius sprendimus ir galvoja apie plėtrą.

Lietuvos tinklinio draugas

Verta pastebėti, jog Credit24 prekinis ženklas yra dažnai matomas tarp tinklinio rengiamų turnyrų organizatorių ir pagrindinių rėmėjų. Ši kompanija aktyviai remia tinklininkus, tinklinio komandas bei įvairiausias organizuojamas varžybas. Jau daugelį metų yra Lietuvos tinklinio rėmėja, o taip pat miestuose įrengė daug tinklinio arenų, kuriose treniruojasi ir garsiausi Lietuvos tinklininkai.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų