Ferratum

Ferratum logotipas

Ferratum tai yra tarptautinė greitųjų kreditų grupė, kuri įkurta 2005 metais Suomijoje (Helsinkyje). Ferratum buvo pirmieji, kurie pradėjo teikti greituosius kreditus Europoje. Ferratum įkūrėjas yra suomis Jorma Jokela. Lietuvoje Ferratum veikla buvo pradėta 2009 metais, o lietuviškai įmonei Ferratum, UAB nuo 2014 metų vadovauja lietuvis Mindaugas Cidzikas. Ferratum Lietuvoje naudoja Ferratum prekės ženklą, tačiau interneto tinklapio pavadinimas yra minipaskola.lt.

Ferratum

Šiuo metu Ferratum grupė turi daugiau kaip 1 milijoną klientų visame pasaulyje. Grupės įmonės veikia 22 Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse. Bendrovės duomenų bazėje užsiregistravę daugiau kaip 3 milijonai lankytojų. 2014 metų gruodžio 31 dienos duomenimis, Ferratum įmonių grupėje dirbo 383 profesionalai.

Ferratum deklaruojama misija yra klientams pasiūlyti daugiau nei pinigus. Savo klientams siūlo greitą ir patogų būdą pasiskolinti reikiamą sumą pinigų tada, kai jų jiems labiausiai reikia bei užtikrina visišką klientų konfidencialumą. Ferratum yra atsakingas skolintojas, todėl šios grupės profesionalai visada pasiūlys sprendimą naudingiausią Jūsų šeimos biudžetui.

Ferratum grupė nuolat plečia savo produktų ir mobiliųjų paslaugų spektrą bei didina vartotojų skaičių, siekdama įsitvirtinti kaip pirmaujantis mobilusis bankas, sujungiantis klasikines bankininkystės paslaugas su šiuolaikiniais mobiliaisiais sprendimais.

Ši grupė teigia, jog profesionalumas, tvarus pelningumas ir etiškas elgesys yra pagrindinės jų vertybės.

Siekdami profesionalumo, grupės veikla nuolat tobulina savo paslaugas tam, kad vartotojams galėtų pasiūlyti moderniausius skolinimosi sprendimus.

Ferratum su savo klientais elgiasi etiškai rūpindamiesi savo klientais. Bendraudami su klientais vadovaujasi atvirumo ir skaidrumo principais.

Nuo 2005 metų grupės įsteigimo Suomijoje, Ferratum išsiplėtė ir vykdo veiklą šiose pasaulio šalyse: Australija, Belgija, Bulgarija, Ispanija, Kroatija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Estija, Suomija, Latvija, Lietuva, Olandija, Švedija, Naujoji Zelandija, Lenkija, Rusija, Slovakija, Slovėnija.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų