Provident

Provident logotipas

Provident greitųjų kreditų bendrovė į Lietuvos rinką žengė ir veiklą pradėjo 2013 m. liepos mėn. Šis Lietuvoje veikiantis Provident kreditų bendrovės padalinys priklauso tarptautinei finansų kompanijai „International Personal Finance”, kuri 2015 m. vasario mėn. įsigijo ir kitą Lietuvoje plačiai žinomą bendrovę MCB Finance, kuriai priklauso prekės ženklas Credit24. Šiuo metu IPF Lietuvoje valdo du prekės ženklus Provident ir Credit24, kaip manoma šių bendrovių klientų duomenų bazė yra gimininga.

Provident

„Provident“ pasaulyje

Grupė „International Personal Finance“ yra listinguota Londono vertybinių popierių biržoje ir įtraukta į FTSE 250 indeksą. Ši finansinė grupė jau turi daugiau nei 130 metų patirties. Veiklą vykdo aštuoniose šalyse: Lenkijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Bulgarijoje ir Meksikoje.

Bendrovėje dirba daugiau nei 6100 darbuotojų ir bendradarbiauja daugiau nei 28000 tarpininkų.
Šiuo metu „International Personal Finance“ grupės paslaugomis naudojasi apie 2,4 milijonų klientų.

Provident pasaulyje

Provident yra pirmaujantis tarptautinis kreditų namuose teikėjas, o veiklos pagrindas – glaudūs santykiai su klientais. Bendrovė nuolatos tobulina savo verslo modelį, kuris užtikrina naudą visoms suinteresuotoms pusėms. Provident pelnas priklauso nuo atsakingai suteiktų kreditų naujiems ir nuolatiniams klientams, kurių iš viso finansinė grupė turi jau daugiau nei 2,4 mln.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų