Kokio dydžio mokestį reikės mokėti bankui, jei padėsiu terminuotą indėlį pavedimu?

Laba diena, norėčiau sužinoti kokio dydžio mokestį reikės mokėti bankui, jei padėsiu terminuotą indėlį pavedimu, o pasibaigus sutarties terminui visą sumą norėsiu atsiimti grynais pinigais. Dėkoju, Rūta Elena

Rūta Elena
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo banko nustatytų mokesčių. Indėlio įnešimas internetu nieko nekainuoja, o išėmimas, jeigu indėlis buvo padėtas internetu, tuomet grynais išsiimsite pagal grynų išėmimo nustatytą mokestį. Jeigu galvojate apie variantą įdėti trumpam indėlį ir taip nemokamai išsigryninti pinigus, taip sunkiai pavyks, nebent dėsite ilgesnio laikotarpio indėlį ir bus sąlyga, kad grynais išmokamas indėlis nemokamai.

Nebent surasite banką, kuriame dar ši sąlyga neapgalvota. Reikia tikrinti tarifus, bet lyg pas visus yra tai apgalvota. Čia vienu metu buvo tokia spraga, kai žmonės grynindavosi pinigus per indėlių įdėjimą/išėmimą nemokamai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų