Kodėl AB Šiaulių bankas rašo taip, ar tai reiškia, kad indėlis neapdraustas?

Sveiki, kodėl AB Šiaulių bankas rašo taip, ar tai reiškia, kad indėlis neapdraustas: AB Šiaulių banko sąskaitose laikomos lėšos, išskyrus indėlius ir įsipareigojimus investuotojams, kurie nelaikomi draudimo objektais, yra drausti VĮ "Indėlių ir investicijų draudime", kaip tai numatyta LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme. Detalesnę informaciją galite sužinoti www.sb.lt, AB Šiaulių banko padaliniuose arba kreipiantis į VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ www.iidraudimas.lt.

Darius
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Kur radote šį tekstą. Visi Šiaulių banko indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti. Jeigu bankrutuotų Šiaulių bankas, tuomet draudimas išmokėtų iki 100 tūkst. eurų sumą kiekvienam indėlininkui.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų