Indėliai

Indėliai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „indėliai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Virgis

Sveiki, Ar 100T€ draudžiami tik sutartiniai indėliai ar ir einamosios sąskaitos likučiai banke?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
M.

Bankas Luminor nurodo, kad indėliai apdrausti Estijos garantiniame fonde, ar saugu dėti indėli į banką, kurio indėliai apdrausti kitoje šalyje? Po to atgauti dar problematiškiau bus, negu, kad jei būtų Lietuvoje..

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Indėliai yra apdrausti ta pačia suma kaip ir Lietuvoje, bet už Luminor indėlių draudimą atsako Estijos įmonė. Manau, kad geriau, kai draudimas Lietuvoje ir draudimo atveju paprasčiau būtų išmokas gauti Lietuvoje. Tačiau bet kokiu atveju draudimas galiotų.

+3Buvo naudinga
Ed

Planuoju įdėti indėlį į vieną iš Vilniaus kredito Unijų. Kokia rizika prarasti pinigus? Ar idėjus pinigus į terminuotą indėlį Kredito Unijoje jie yra drausti? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Taip, indėliai yra draudžiami iki 100 tūkst. eurų. Dar pasitikslinkite ar tikrai unija dalyvauja draudime, nors tai yra privaloma.

+6Buvo naudinga
Jolanta

Dėl neįsigaliojusių banko Snoras obligacijų. Kada LAT skelbs savo sprendimą dėl neįsigaliojusių banko Snoras obligacijų? Ar nepasibaigs mūsų terminas kad galėtume paduoti LAT pakartotiną ieškinį, ar šis sprendimas bus skirtas visiems kurie buvo įsigiję tas obligacijas, kurios neįsigaliojo ir nebereikia kreiptis į LAT? Ačiū už atsakymus

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Pateikiame išsamų investuotojų asociacijos paaiškinimą:

1. Kokie veiksmai atliekami neįsigaliojusių obligacijų savininkų atžvilgiu?

Tie asmenys, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų ir kurie dalyvavo byloje, kurią praeitą penktadienį (2018 06 22) išnagrinėjo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas – Jums daryti nereikia nieko, reikia laukti, kol VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ išmokės Jums draudimo pinigus. Tie asmenys, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų, bet kurie dalyvauja kitose bylose – reikia laukti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pozicijos, ar jie mokės draudimo išmokas tiems, kurie kitose bylose dalyvauja iš karto, ar lauks teismų sprendimų. Tiems asmenims, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų, bet iki šiol niekur nesikreipė – reikia laukti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pozicijos, ar jie mokės draudimo išmokas visies neįsigaliojusių obligacijų turėtojams, ar tik tiems, kurie bylinėjosi. Tiems, kurie nesibylinėjo, viešas sprendimas dėl išmokų turėtų būti paskelbtas apie rugpjūčio 23 d.

2. Kam galioja 2018 06 22 priimtas LAT sprendimas?

Praeitą penktadienį priimtas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimas galioja tik tiems AB bankas SNORAS obligacijų turėtojams, kurie obligacijų įsigijo 2011 m. lapkritį. Bet kokiems kitiems AB bankas SNORAS obligacijų turėtojams praeitą penktadienį priimtas LAT sprendimas jokios įtakos neturės.

+3Buvo naudinga
Darius

Sveiki, kodėl AB Šiaulių bankas rašo taip, ar tai reiškia, kad indėlis neapdraustas: AB Šiaulių banko sąskaitose laikomos lėšos, išskyrus indėlius ir įsipareigojimus investuotojams, kurie nelaikomi draudimo objektais, yra drausti VĮ "Indėlių ir investicijų draudime", kaip tai numatyta LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme. Detalesnę informaciją galite sužinoti www.sb.lt, AB Šiaulių banko padaliniuose arba kreipiantis į VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ www.iidraudimas.lt.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Kur radote šį tekstą. Visi Šiaulių banko indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti. Jeigu bankrutuotų Šiaulių bankas, tuomet draudimas išmokėtų iki 100 tūkst. eurų sumą kiekvienam indėlininkui.

+3Buvo naudinga
Natalja

Sveiki, ar Šiaulių bankas registruotas Lietuvoje, ar indėliai banke apdrausti? ir kas draudėjas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, dėkui už klausimą. Taip, Šiaulių bankas yra lietuviškas bankas ir indėliai apdrausti. Indėlius draudžia valstybės įmonė "Indėlių ir investicijų draudimas".

+3Buvo naudinga
Diana

Sveiki, jei padėčiau indėlį į uniją pvz. "Mano uniją" , ar įmanomas toks scenarijus: jei iš "Mano unija" 24 mėnesių laikotarpiu būtų atimtas indėlių draudimas (dėl kokių nors Unijos problemų) mano indėlis, kuris padedant buvo apdraustas būtų apdraustu laikomas iki termino pabaigos? Ar indėlio draudimas tiesiog dingtų? pagarbiai Diana

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Indėlių draudimas galėtų būti atimtas tik unijos bankroto atveju, taigi, Jūsų padėtas indėlis bus apdraustas iki 100 tūkst. eurų sumos bet kokiu atveju.

"Jeigu draudėjui, kuriam yra nutrauktas indėlių draudimas, yra iškeliama bankroto byla, draudimo įmonė išmoka draudimo išmokas tik tiems indėlininkams, kurių indėliai buvo priimti iki draudiminio įvykio dienos, bet negrąžinti indėlininkui iki bankroto bylos iškėlimo dienos."

+4Buvo naudinga
Egidijus

Ar Citadeles banke turimos einamos sąskaitos (debetines, kreditines mokejimo korteles) nesusijusios su indėlių draudžiamos indelių draudimu? Turiu omeny indėlių ir investicijų draudimą 100000€

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egidijau, dėkui už klausimą. Taip, visi pinigai esantys einamojoje sąskaitoje, kortelėse ar indėliuose yra apdausti šiuo draudimu 100 tūkst. eurų sumai.

+3Buvo naudinga
Danutė

Laba diena, Norėčiau pasitikslinti, ar terminuoti indėliai laikomi "Taupkasėje" ar "Mano unijoje" yra drausti iki 100.000,00 € 100 procentų. Ačiū už atsakymą. Pagarbiai,

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Taip, šiuo metu šios unijos yra apsidraudusios Valstybės įmonėje "Indėlių ir investicijų draudimas". Šių unijų indėliai apdrausti kiekvieno asmens iki 100 tūkst. eurų.

+3Buvo naudinga
Jonas Juozapaitis

2016 metais surašytos 3 indėlių sutartys ŠIAULIŲ KREDITO UNIJOS Pakruojo filiale. Filialas užsidarė. Esu informuotas, kad ir Šiaulių unijos veikla sustabdyta. Noriu sužinoti ar mano 3 indėliai yra apskaityti Šiaulių kredito unijoje.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų