Vakar euro ir JAV dolerio valiutų kursas smuko iki 1,1055

2015-07-02
JAV dolerio kursas liepos 1 d.
Liepos 1 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar (liepos 1 d.) euro vertė rimtai smuko žemyn. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis dar buvo ties 1,1100 riba, tačiau dienos pabaigoje nukrito iki 1,1055. Šiandien ryte euro vertė šiek tiek pakilo, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,1077 riba.

Naujienos iš JAV. Trečiadienį JAV investuotojus pradžiugino privataus sektoriaus darbo rinkos rodikliai, kurie suteikė investuotojams pasitikėjimo dėl atsigaunančios JAV ekonomikos. Šiandien svarbesnių naujienų sulauksime iš JAV, o investuotojai tikėtina dėmesį fokusuos į darbo rinkos rodiklius: savaitinį bedarbių paraiškų skaičių bei darbuotojų skaičių be žemės ūkio sektoriaus.

Naujienos iš Euro zonos. Pasirodė informacija, kad Graikijos ministras pirmininkas Aleksis Tsipras (Alexis Tsipras) sutinka su didžiąja dalimi paskutiniame kreditorių plane nurodytų reikalavimų. Tačiau, kaip ir buvo galima tikėtis, Graikijos vyriausybė iš kreditorių sulaukė ne draugiško paplekšnojimo per petį, o priminimo, kad tolesnės derybos bus įmanomos tik po sekmadienį vyksiančio referendumo. Pirmosios apklausos rodo, kad didesnė graikų dalis artėjančiame referendume ketina paremti reformų idėją ir balsuoti „taip“, jei tai padės šaliai išlikti euro zonoje.

Įdomybės ir nežinia tęsiasi.

Euro ir JAV dolerio valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų