Indėlio sutartis

Indėlio sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „indėlio sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kristina

Sveiki, terminuoto indėlio sutartis 365 dienų buvo padarytas 2015-01-22. Kada galima atsiimti pinigus 22 sausio ar 23

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Sutartyje turi būti nurodyta sutarties termino pabaiga. Jeigu nenurodyta, kreipkitės į banką ir pasiteiraukite.

+4Buvo naudinga
Petras
Ar patikima indėlį atidaryti internetu? Ar neprarasiu pinigų, kaip sutartis galios jeigu jos fiziškai nepasirašysiu?
Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indėlį atidaryti internetu galite tik turėdami prieigą prie konkretaus banko e-banko sistemos. Prisijungdami ir pasirašydami indėlio sutartį internetu Jūs esate apsaugoti tiek, kiek apsaugotos bankų sistemos. Pinigų neturėtumėt prarasti, kadangi e-banko sistemos Lietuvoje yra gan aukšto saugumo lygio.

Yra viena išimtis su Finasta banku, kur nebūtinai turite turėti galimybę prisijungti prie e-banko, pakanka išsikviesti kurjerį internetu, kuris priims pinigus ir pasirašysite sutartį fiziškai, neišeidamas iš namų.

+75Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų