Pensija

Pensija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pensija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gabrielius

Sveiki, ar Lietuvoje yra galimybė II ar III pakopoje investuoti į indeksinius fondus? Ar Lietuvoje dar yra galimybė periodiškai, savarankiškai kaupti investuojant į Amerikos ETF? Kiek domėjausi Lietuva apribojo savarankiška investavimą į juos, bet ši apribojimą buvo galima apeiti per "Degiro" tačiau dabar ir jie draudžia jei registruota gyvenamoji vieta yra Lietuvoje... Ar Europos EFT yra verti dėmesio lyginant su 2ar3 pakopa, nes vėl gi kiek teko skaityti Europiniai ETF mažiau pelningi ir likvidus lyginant su Amerikos. Buvo daryti skaičiavimai kad ilguoju periodu Amerikos ETF yra ženkliai pelningesni už II ar III pakopa net įskaičiavus 15% GPM, ir didžiausias pliusas kad investicijas bet kada galima issigryninti, nebūtina laukti pensijinio amžiaus, apie Europinius ETF tokios informacijos neradau. Dar klausimas ar kaupiant 2,3 pakopoje sulaukus pensijinio amžiaus fondo vienetai yra parduodami automatiškai, ar savininkas pats pasirenka kada nori parduoti? Pvz: Jei išeinant į pensiją tuo metu yra ekonominė krizė ar yra galimybė laikyti fondo vienetus?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų