Atsiliepimai ir skundai apie Medicinos banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie Medicinos banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. Medicinos banko skyrių ir valiutos keityklų Lietuvoje yra daug, tad suprantama, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų ar atvykusių atlikti kasdienes operacijas. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius Medicinos banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Medicinos bankas mini
2018-08-02
dainora apie
Medicinos

Sveiki, kreipiausi del paskolos, sake gali suteiki 300 simtu paskola uzpildziau prasyma ir negaunu atsakymo atvykau i banka kaip vakar turejo paskambinti.

Medicinos bankas mini
2016-12-26
Evaldas apie
Medicinos

Gryzau is svedijos norejau issikeisti svediskas kronas i eu. Pries mane buvo vienas klientas kuris matomai norejo pasikeisti svarus....zodziu laukiau nemaziau 20 min..nezinau kiek tas zmogus isbuvo pries man ateinant,bet is jo veido israiskos supratau,kad jau pavargo nuo darbuotojos nekompetitingumo...

Prasedejus ir belaukiant man apie 10 min atejo dar viena moteris..

Tada banko tarnautoja jai pasake, kad 12 val pietus..nors apie pietu pertrauka niekur parasyta nebuvo..moteris pasisalino,o as kaip kvailys likau laukti toliau...zodziu praejo dar 10 min..ir ivyko stebuklas...po ilgu pinigu perskaiciavimu,klausinejimu kliento ar tikrai tiek jis buvo suskaiciaves..tu pinigu tikrinimo kokius 3kartus..ir t.t it.t.t ji pagaliau padave jam i rankas eu..o po to saltu veidu man pasake,kad jai dabar pietus ir ,kad ji jau pries tai sake apie tai moteriai,kuri buvo atejusi po manes,nors buvo like mazdaug 7min iki12 val.

Pagaliau ne tame esme,as suprantu,kad tokia darbuotoja,jai butu mane priemusi ,butu uzgaisusi dar maziausiai 40 min...nes dirba paprastu paprasciausia darba nerealiai greitai...tik galejo iskarto man atejus pasakyti man asmeniskai,kad nelaukciau...nezinau,kur jus jieskote darbuotoju..bet manau,kad as nesimokines situ bankininkystes paslapciu tai padaryciau kokius 5 kartus greiciau...

zodziu sekmes versle...!!!

Medicinos bankas mini
2016-04-14
Airina Velbaum apie
Medicinos

Medicinos banko klientė Airina Velbaum parašė padėką dėl Medicinos banko puikaus aptarnavimo:

Laba diena, Norėciau nuoširdžiai padėkoti Jūsų darbuotojai Irmai Kuprytei, kuri profesionaliai ir šiltai aptarnavo mane š.m. kovo 24 d. Klaipėdoje, Medicinos banko Žemaitijos filiale, H.Manto gatvėje.

Atlikome tik valiutos keitimo operacija, kuri, galbut, skamba nereikšmingai, tačiau Irmos dėmesys bei nuostabi šypsena pakylėjo mane dar labiau pavasarinei nuotaikai ir ateinančioms sventėms. Ačiū, Irmute! Su Šventėmis! P.S. Atsiprašau, jei neteisingai nurodyta Irmos pavardė.

Medicinos bankas Nemenčinė mini
2015-07-21
Klientė apie
Medicinos

Medicinos banko klientė parašė atsiliepimą:

Nemenčinės filialo Medicinos banko darbuotoja Regina aptarnauja nemaloniai, bendrauja labai is aukšto. Grąža ne paduoda, o meta. Nesinori lankytis tokiame banke.

 mini
2014-08-25
apie
Medicinos

Medicinos banko klientė Dijana parašė atiliepimą:

Šiandien teko lankytis, Lazdijų medicinos banke ir nusivylusi likau visu banku.

Nuėjau į banką kad išsikeisčiau, savo baltus centus, kuriuos ilgai taupiau taupyklėje, nuėjusi su sudėliotais ir suskaičiuotais centais, išgirdau iš visų bankų darbuotojų pasipiktinimus, šūkavimus, kad jiems čia reikia skaičiuoti, kad jiems jų nereikia.

Taip ir likau neaupratus. Pinigai liko neiškeisti. Nuotaika sugadinta visai dienai. Ačiū "gerosios darbuotojos ir geroji valdžia" :)

Medicinos banko iškaba mini
2013-10-21
apgautasis apie
Medicinos

Medicinos banko klientas Apgautasis parašė atsiliepimą:

Laba, praveskite savo vadybininkems kursus: tegul geriau išmoksta sudaryti sutartis, ypač Klaipėdoje, PC ''BIG''.

Medicinos bankas mini
2011-06-03
Rokis apie
Medicinos

Medicinos banko klientas Rokis parašė atsiliepimą:

Prieš pasirašinėdami sutartis su šiuo banku, įdėmiai skaitykite ir įvertinkite visas sąlygas, bei jas stenkitės patvirtinti raštu.

Priešingu atveju galite pridaryti nemalonumų ir savo artimiems žmonėms ir sau smarkiai pakenkti.

Bus daugiau ....

Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų