SEB banką įvertino žurnalas "Euromoney"

2015-02-10
SEB Euromoney
Žurnalas "Euromoney" aukščiausią pripažinimą SEB bankui suteikė dviejose kategorijose (nuotr. Bankai.lt)

SEB banko Lietuvoje teikiamas privačiosios bankininkystės paslaugas jau trečią kartą labai gerai įvertino įtakingas kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“. Bankas aukščiausią pripažinimą gavo dviejose kategorijose – už itin didelį turtą (1-5 mln. JAV dolerių) turintiems klientams ir tarptautiniams klientams teikiamas paslaugas.

Žurnalo redakcija kiekvienais metais atlieka rinkos tyrimą, kurio metu įvertina tokius rodiklius kaip klientų augimas, siūlomos paslaugos, klientų atsiliepimai, valdomas turtas, asmens duomenų saugumas ir daugelis kitų. SEB bankas Lietuvoje aukščiausių žurnalo „Euromoney“ įvertinimų įvairiose privačiosios bankininkystės kategorijose susilaukia jau trečią kartą. 2011 ir 2014 metais SEB bankas buvo išrinktas geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Lietuvoje.

„Dirbdami su klientais, daug dėmesio skiriame ryšių palaikymui. Tai padeda užtikrinti, kad savo klientams teiktume tik aukščiausios kokybės, individualius poreikius atitinkančias paslaugas. Džiaugiamės, kad šį mūsų darbą įvertina ne tik tarptautiniai ekspertai, bet ir klientai, kiti rinkos dalyviai“, – sako Aušra Survilienė, SEB banko Privačios bankininkystės departamento direktorė.
SEB bankas „Euromoney“ pripažinimo sulaukė ne tik Lietuvoje. SEB bankas pripažintas geriausiu privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku ir Švedijoje, kur aukščiausius įvertinimus gavo daugumoje kategorijų. Taip pat Baltijos ir Šiaurės regiono šalyse aukštai įvertintos buvo SEB bankų teikiamos konsultacijos paveldėjimo klausimais.

Geriausių privačiosios bankininkystės paslaugas teikiančių bankų sąrašą žurnalo „Euromoney“ komisija skelbia kasmet. Daugiau negu 100 pasaulio šalių skaitomas kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ yra laikomas vienu pagrindinių tarptautinių finansų rinkų informacijos šaltiniu.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų