SEB

SEB

SEB banko skyrių nuotraukas jau kaupiame gana seniai, nuo 2015 metų. Daugelį fotografuotų nuotraukų su SEB logotipais, iškabomis ir pastatais rasite čia. SEB bankas nuolat keičiasi ir sparčiai modernėja, siekia, kad klientai daugiau atliktų kasdienių operacijų ne banko skyriuje, o internetu. To pasekoje kenčia klientų aptarnavimas, tačiau taip pat jis tampa kokybiškesnis. Tik laiko klausimas kada žmonės įpras įprastines operacijas atlikti internetu. Kaip bebūtų, SEB banko skyrių nuolat mažėja, nes yra investuojama į technologijas, kurių dėka galima optimizuoti darbuotojų skaičių ir turimus pastatus.

Šiose nuotraukose rasite daugybę SEB skyrių Lietuvoje, ne visi skyriai jau bus egzistuojantys dėl užsidariusių skyrių, tačiau galite susipažinti su esamais ir buvusiais SEB skyriais. Čia rasite banko skyrius: SEB Vilniuje, SEB Kaune, SEB Klaipėdoje, SEB Druskininkuose netgi SEB Latvijoje.

Dėl šių SEB nuotraukų naudojimo turite susisiekti su Bankai.lt el. paštu info@bankai.lt ir gauti sutikimą, bei naudodami nuotraukas savo svetainėje ar kitose priemonėse, nurodykite Bankai.lt autorystę.Informuojame, kad nuotraukų autorinės teisės priklauso Bankai.lt portalui.