Swedbank

Swedbank

Swedbank bankų skyrių nuotraukas pradėjome fotografuoti ir kaupti nuo 2015 metų. Todėl atkreipkite dėmesį, kad kai kurie skyriai iš pateiktų nuotraukų gali būti jau uždaryti. Swedbank nuolat tai atidaro tai uždaro banko skyrius. Bando viską kuo labiau skaitmenizuoti ir perkelti į internetą, taip mažindamas skyrių ir darbuotojų skaičių. Dėl šių priežasčių Swedbank aptarnavimas kelia labai daug atsiliepimų, tiek neigiamų, tiek teigiamų. Natūralu, kad mažėjant Swedbank darbuotojų skaičiui, o klientų įpročiams taip greitai nesikeičiant – atsiranda spraga, kai klientų yra daugiau, nei tiems klientams aptarnauti skirtų darbuotojų.

Šiose nuotraukose galite matyti Swedbank skyrius visoje Lietuvoje. Swedbank Vilniuje, Swedbank Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Alytuje, Prienuose ir kituose miestuose.

Dėl Swedbank nuotraukų naudojimo, kurios yra šioje galerijoje. Jeigu norėtumėte kur nors įsidėti šias nuotraukas į savo svetainę, spaudoje ar kitose viešose sklaidos priemonėse, tiesiog praneškite Bankai.lt apie tai el. paštu info@bankai.lt ir nurodykite prie nuotraukos autorystę „Bankai.lt“. Informuojame, kad nuotraukų autorinės teisės priklauso Bankai.lt portalui.