Bankų išduodamų paskolų reitingai

Bankų paskolų reitingai sudaryti tam, kad matytumėte kiek bankai išduoda paskolų per dominantį laikotarpį. Paskolas bankai suteikia įvairiems subjektams: fiziniams asmenims, privačioms įmonėms, valdžios institucijoms, valstybės įmonėms, finansinėms institucijoms. Šioje lentelėje Jūs galite pamatyti, kiek konkretus bankas išduoda paskolų atskiriems subjektams. Atkreipkite dėmesį, kad yra šeši bankai, kurie yra įregistruoti kaip užsienio banko filialai ir neprivalo teikti finansinių ataskaitų Lietuvos bankui, todėl išskirti duomenys nėra pateikiami.
Bankų veiklos rodikliai 2022 10 01 (atsisiųsti) Bankų išduodamų paskolų reitingai

Čia rasite informaciją apie kiekvieno banko išduotas paskolas. Lentelėje informaciją apie būsto paskolas rasite skiltyje "Namų ūkiai -> iš jų paskolos būstui įsigyti".
Lietuvoje veikiantys filialai nėra išskiriami, o pateikiami kaip bendra skiltis "Visi užsienio bankų filialai". Kaip užsienio bankų filialai veikia šie bankai: Luminor Bank AS, Citadele Banka AS, OP Corporate Bank plc, BIGBANK AS filialas, AS Inbank filialas, Danske Bank A/S.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų