Danske banko būsto paskolos

Danske banko būsto paskolos logotipas

Danske bank Lietuvos filiale būsto paskolos yra išduodamos Lietuvos piliečiams. Bankas išduoda paskolas ir gana lanksčiai žiūri į skirtingų tipų pajamų šaltinius. Bankas orientuotas į verslą, tačiau aptarnauja ir privačius klientus išduodamas būsto paskolas.

Danske banko būsto paskolos

Būsto paskolos sąlygos

Amžius: Būsto paskola suteikiama asmenims, sulaukusiems 21 metų amžiaus.
Terminas: Maksimali paskolos trukmė – 30 metų.
Suma: Paskola būstui suteikiama iki 85 proc. įkeičiamo turto vertės.
Valiuta: Paskola teikiama eurais.
Palūkanos: palūkanos nustatomos kiekvienu atveju individualiai. Galima pasirinkti kintamąsias arba fiksuotąsias palūkanas.

 • Kintamosios palūkanos susideda iš banko nustatytos maržos, kuri nustatoma visam paskolos laikotarpiui ir EURIBOR - vidutinės Europos tarpbankinės rinkos palūkanų normos. Palūkanos bus perskaičiuojamos kas 6 mėnesius per visą paskolos sutarties laikotarpį, priklausomai nuo EURIBOR pokyčio.
 • Fiksuotosios palūkanos nustatomos periodui iki 5 metų. Jos susideda iš banko maržos ir sutarties pasirašymo dieną banko nustatytos nekintamos palūkanų normos. Su šiomis palūkanomis būsite užtikrinti, kad pasirinktą laikotarpį Jūsų mėnesinė įmoka nepadidės.

Paskolos grąžinimas: paskolą grąžinti galima dviem būdais:

 • Linijinis būdas – paskola grąžinama lygiomis dalimis, o palūkanos skaičiuojamos nuo likusios paskolos sumos, todėl įmokos bankui kas mėnesį mažėja.
 • Anuiteto būdas – kas mėnesį mokama vienoda suma, susidedanti iš grąžinamos paskolos dalies ir mėnesio palūkanų.

Paskolai gauti reikalingi dokumentai

 • Užpildyta paraiška paskolai gauti;
 • Asmens dokumentai: Jūsų ir Jūsų sutuoktinio/laiduotojo pasai arba asmens tapatybės kortelės.
 • Jūsų pajamas pagrindžiantys dokumentai: (pateikiami tik tuo atveju, kuomet pajamos nepateiktos Sodros duomenų bazėje);
 • Bankui priimtinų turto vertintojų turto vertinimo ataskaita. Turto vertinimo ataskaita gali būti nepateikiama perkant naujos statybos būstą iš statybų bendrovės;
 • Preliminari pirkimo sutartis arba būsto statybų/rezervavimo sutartis.

Jei prašote paskolos būstui statyti, rekonstruoti ar remontuoti, taip pat pateikite:

 • dokumentus, patvirtinančius žemės sklypo nuosavybę ar ilgalaikės nuomos teisę (jei statomas ar rekonstruojamas namas);
 • leidimą statyti ar rekonstruoti;
 • darbų ir medžiagų kainų sąmatą.

Įsipareigojimas grąžinti kreditą yra užtikrintas nekilnojamo turto įkeitimu (hipoteka). Nevykdant kredito sutartimi prisiimtų įsipareigojimų, Jūs rizikuojate netekti nuosavybės į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų