Kaip gauti būsto paskolą uždirbant 380 EUR ant popieriaus?

Laba diena, Kaip gauti būsto paskolą uždirbant 380 EUR ant popieriaus. Kodėl bankai iškart sako "NE". Tai Minimali alga nėra pinigai bankui? Ačiū už ats.

Justinas
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Justinai, ačiū už klausimą. Nuo 2016 07 01 nustatytas minimumas yra 380 Eur ("ant popieriaus"), pagal Valstybės paskaičiavimus tai yra minimali suma, reikalinga žmogui pragyventi per mėnesį. Bankai paskolos nesuteikia vertindami riziką, jog gaudamas tik minimalią algą neturėsite iš ko mokėti už paskolą. Jeigu neturite vaikų, norėdamas gauti 20.000 Eur paskolą turėtumėte gauti bent 500 Eur "į rankas".

+6Buvo naudinga
Justinas

Bet anksčiau buvo minimumas 800 Lt ir kad gauti paskolą reikėjo gauti bent 1000 Lt. Dabar litais būtų į rankas minimumas 1150 Lt. Kažkokia įdomi bankų politika žmogui paliekanti nuomuotis būstą už 150 eur per mėn - normalu. O paskola būstui būtų 90 Eur tai jau kažkokia didelė rizika. Juk gi dar yra būsto draudimas bankams, kurie atsiimtų pinigus jei kažkas blogai būtų. Čia konkrečiai kalbama apie Šiaulius ne apie Sostinę kur kainos išpūstos. Kaip tada isigyti būstą jei Valstybė taip iškreipia minimalų atlyginimą?

+9Buvo naudinga
Inga

Laba diena, jei i rankas gaunu 550€ ar galiu gauti paskolą ,ir panašei kokio dydžio?? Dirbu pusę metų

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų