Jeigu imi paskolą su valstybės pagalba ar tikrai nereikės pradinio įnašo perkant būstą?

Laba diena. Man 25 metai, vyrui 29, vaikui 4 metai. Esame susituokę 5 metus. Šeimoje dirbantis tik vyras, jo mėnesinės pajamos per mėnesį 1000-1100eur. Jeigu šeimoje dirba tik vyras ar įmanoma gauti valstybės paramą 10 proc. pradiniui įnašui? Ir jeigu imi paskolą su valstybės pagalba ar tikrai nereikės pradinio įnašo perkant būstą?? Ačiū už atsakymą.

Rūta
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Manau Jūsų šeimos pajamos viršija nustatytą dydį, todėl paramos negausite. Atkreipkite dėmesį į šį punktą: „dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos – 123 VRP dydžių ir turtas – 262 VRP dydžių”. Priminsiu, kad VRP dydis šiuo metu yra 102 eurai, o nuo 2018 metų bus 122 eurai. Tad galite bandyti tuomet, kai pakils VRP. Jeigu gausite 10% paramą, tuomet tuos pinigus galėsite panaudoti pradiniam įnašui. Bet pradinis įnašas mažiausias yra 15%, o perkant senos statybos butą, dažniausiai būna didesnis. Tad pradiniam įnašui savų lėšų reikės.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų