Kaip yra dėl paramos jaunoms šeimoms regionuose?

Sveiki. Politikai viešoje erdvėje yra pareiškę, kad nuo 2018 m. bus svartoma naujas paramos jaunoms šeimoms modelis, Lietuvos regijonuose. Sunku vertinti, ar tai tik politikų populistikši pareiškimai, ar realiai vykdomi įstatymų projektai. Klausimas būtų toks, ar yra Jums kas nors žinoma apie šiuos siūlomus įstatymų projektus ir kur galima sekti infomaciją apie jų įgyvendinimą? Dėkui už atsakymus.

Sigitas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Žinome tiek pat, kiek ir Jūs. Esant tokiam dideliam susidomėjimui dėl paramos būstui, manau, kad bus suteikta parama, nes jos nesuteikus kiltų didelis nepasitenkinimas, o tai pakenktų valdančiųjų reitingams. Matysime kaip bus. Kur sekti nežinau, įprastai spaudoje arba lrs ar įstatymų leidybos puslapiuose internete. Manau, kad jau kai bus išleistas įstatymas, skambės spauda garsiai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų