SEB banke nebefiksuojamos būsto paskolos palūkanos

Sveiki, norėčiau pasitikslinti informacija. SEB banke man pasakė, kad nuo šiol paskolos būstui nebefiksuojamos palūkanos, ar tai tiesa ir kodėl? Šiuo metu turiu paskolą (su fiksuotomis palūkanomis 5 metams) ir norėčiau išimti papildomai ikeistą turtą. Paskolos likutis ir turto vertė tai leidžia, bet atsakė , kad tai būtu esminis sąlygų keitimas ,po to būtu nauja sutartis ir jau palūkanos būtu kitokios ir nebefiksuotos. Ar taip gali būti??? Iš anksto dėkoju už atsakymus

Aurimas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Taip, jeigu sutartis yra sudaryta su įkeistu turtu ir tai bus esminis sutarties sąlygų keitimas, tuomet bankas yra teisus. Iš esmės, reikia skaityti sutartį ir žiūrėti ar tai esminis sąlygų keitimas. Manau, kad taip ir bus. Bankas apsidraudžia sutartyse taip, kad saves nenusiskriaustų. Patarčiau įsiskaityti į sutartį ir vadovautis ja.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų