Kur būtų galima rasti visus kriterijus pradinio įnašo finansavimui gauti?

Sveiki, kur būtų galima rasti visus kriterijus pradinio įnašo finansavimui gauti? Ar jauna pora sutuoktiniai (20m) kurie dar neturi vaiku ir truputeli ju neplanuoja galėtu gauti finansavimą? Jeigu per abu pora uzdirba 1100 per menėsį ant popierių. Bankas paskola būstui duoda, bet problema pradinis įnašas.:( Kur būtų galima apskritai apie tai rasti daugiau informacijos.

Karolis
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Andrius

Sveiki.15% pradinis įnašas nėra finansuojamas, jį jau reikia turėti bandant gauti būsto paskolą. Skolintis jam kitais būdais nepatartina.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Privalote pradinį įnašą turėti savo sutaupytą, kitaip esate nepasiruošę imti būsto paskolą. Žiūrėkite į tai rimtai ir net negalvokite skolintis pradiniam įnašui. Esate jauni, pataupykite, išmokite elgtis su finansais ir tik tada skolinkitės. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų