Ar mum įmanomą gauti paskolą būstui ar namo statybai?

Laba dieną, abu su vyru dirbame pagal verslo liudijimą, maždaug metus laiko. Aš kosmetologe, mano pajamos 1000eu , o vyras automobilių aptarnavime pajamos 2000eu į mėnesį. Esame vedę turime vaiką ir vyras turi nesantuokinį vaiką ar mum įmanomą gauti paskolą būstui ar namo statybai? Kokios sąlygos namo statybai? Kreditą suteikia dalimis ar visą iškarto? Ačiū už atsakymą.

Vita
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vita, dėkui už klausimą. Pajamos didelės, tačiau pajamų apiforminimas gali būti problema. Teoriškai turėtumėte gauti paskolą, tačiau bankai tik įvertinę bendrą šeimos portretą nuodugniai pasakys tiksliau. Taigi, siūlau kreiptis į visus TOP3 bankus: Luminor, SEB, Swedbank ir pasiteirauti dėl paskolos. Jeigu nepavyktų ten, kreipkitės į unijas. Tiek būsto pirkimui, tiek būsto statyboms paskola yra suteikiama, būsto pirkimui - iš karto, būsto statyboms - dalimis. Priklausys nuo tuo metu esančių aplinkybių kurie bankai sutiks ir galės Jums finansuoti pirkimą ar statybą. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Andrius

Turint tokias pajamas vertetu pamastyti apie taupyma ir pirkima be banku draugijos.

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų