Ar galėtume gauti paramą pirmajam būstui renovuoti arba jį perstatyti?

Sveiki, smalsu ar galėtume gauti paramą pirmajam būstui renovuoti arba jį perstatyti pagal programą „parama pirmojo būsto įsigyjimui”, jei mes turime nusipirkę namą Utenos raj.,tačiau jam reikia,kapitalinio (mūsų akimis) remonto arba perstatymo. Abu su vyru dirbame tame pačiame miestelyje, kuriame ir nusipirkome namą. Susituokę pusantrų metų ir turime poros mėnesių kūdikį. Tikiuosi suprantamai paklausiau, ačiū už atsakymą :)

Aistė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Visų pirma, reikia žiūrėti ar atitinkate paramos sąlygas, t.y. amžius, pajamos, turtas ir kti. daugiau informacijos rasite čia. Antra, parama gali būti išduodama tik būsto pirkimui, namo statymui arba rekonstrukcijai. Tad turėsite įrodyti, kad būstas bus rekonstruojamas. Kitas dalykas ar bankas išduos paskolą rekonstrukcijai ir ar įvertins tai kaip rekonstrukciją - reikia vertinti individualiai. Taigi, reikia eiti į savivaldybę ir bankus ir žiūrėti kas per situacija. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų