Planuojame pirkti didesnį būstą

Sveiki, su vyru auginame 1 vaiką ir gyvename nuosavame 36 kv/m bute Panevėžio mieste. Grynosios pajamos apie 1000 Eur. Planuojame pirkti didesnį būstą? Tačiau, kiek suprantu, kadangi jau turime butą, pasinaudoti parama nebebus galima?

Vaiva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaiva, dėkui už klausimą. Manau, kad parama priklauso, žinoma jeigu atitinkate kitus kriterijus. Pagal paramos būstui įstatymo 8 straipsnio dalį:

turi ar turėjo nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas (visų Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise turimų ir (arba) vienu metu turėtų būstų naudingųjų plotų suma), tenkantis (tenkanti) vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis (mažesnė) kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, neatsižvelgiant į jo naudingąjį plotą, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų. Parama teikiama būstui įsigyti arba nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti

Tai reiškia, kad Jūsų butas yra per mažas ir nesiskaičiuoja kaip butas, nes vienam asmeniui tenka tik po 12.3 kv.m. Taigi, galite kreiptis į savivaldybę paramai.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų