Kokią sumą man paskolintų bankas, man 19 metų

Sveiki, man yra 19 metų, gyvenu su draugu, norime pasiimti paskolą būstui, tačiau ant manęs vienos, ar geriausia imti kai būsime santuokoje. Dirbu 6mėn. terminuotoje sutartyje, į rankas gaunu 550 eur. Kokią sumą man paskolintų bankas apytiksliai, taip pat kokią dalį turėčiau sumokėt norint pvz. kokių 40k.?

Ina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ina, dėkui už klausimą. Manau, kad per anksti Jums galvoti apie būsto paskolą. 19 metų amžiaus imant vienam asmeniui ir dirbant terminuota sutartimi bus labai kėblu gauti būsto paskolą. Rekomenduoju palaukti bent 3-4 metus ir tik tada galvoti apie tokį žingsnį. Pradinis įnašas įprastai būna 15% nuo būsto vertės. Dėl tikslios informacijos kreipkitės tiesiogiai į bankus, kad sudarytų bendrą vaizdą dėl Jūsų galimybių gauti būsto kreditą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų