Ar yra kokia galimybė gauti lengvatą paskolai namo renovacijai?

Sveiki, man 27m., o mano vyrui 32m. turime kūdikėlį. Esame nusipirkę sodo sklypą, vyras paveldėjęs namo dalį, o aš esu gavus davonų sklypą su senu namu. Norime tą namą renovuot. Ar yra kokia galimybė gauti lengvatą paskolai namo renovacijai? Ačiū

Laura
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Taip, galite gauti paramą namo renovacijai, jeigu atitiksite ir kitas paramos gavimo sąlygas. Paramą gautumėte pagal šią sąlygą:

  • turi ar turėjo nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise būstą, kurio naudingasis plotas (visų Lietuvos Respublikoje nuosavybės teise turimų ir (arba) vienu metu turėtų būstų naudingųjų plotų suma), tenkantis (tenkanti) vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis (mažesnė) kaip 14 kvadratinių metrų, arba turimas būstas, neatsižvelgiant į jo naudingąjį plotą, Nekilnojamojo turto kadastro duomenimis, yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų. Parama teikiama būstui įsigyti arba nuosavybės teise turimam būstui rekonstruoti.
+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų