Ar galima tikėtis, kad gausim paskolą?

Laba diena, Norime pirkti namą, kurio kaina yra apie 14000€. Pusę sumos esame susitaupę, pusę tektų skolintis. Ar galima tikėtis, kad gausim paskolą ir kokią ją imti? Vartojimo paskolą ar paskolą būstui? Laukiamės kūdikio, tačiau esam nesusituokę. Šiuo metu dirbantis tik vyras, "ant popieriaus" 550€ atlyginimas dienpinigiai (dirba lietuvių firmoje, kuri siunčia į komandiruotes).

Gedimina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedimina, dėkui už klausimą. Nuvykite į bankus ir pasiteiraukite apie galimybes gauti tiek būsto, tiek vartojimo paskolas. Pateikę asmeninius duomenis ir perkamą būstą, gausite pasiūlymus. Išsirinkite geriausią paskolos tipą. Jeigu bankas suteiktų paskolą būstui - būtų geresnės palūkanos. Taip pat galite pasiteirauti kredito unijose dėl būsto paskolos. Jeigu nepavyks su būsto paskola, tuomet rinkitės vartojimo.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų