Ar užtektų pajamų į rankas 1000 Eur, kad bankas duotų paskolą?

Laba diena. Pradėjau dirbti po motinystės atostogų, po kiek laiko galiu kreiptis į banką dėl būsto paskolos? Turiu du vaikus, ar užtektų pajamų į rankas 1000 Eur, kad bankas duotų paskolą? (pradinį įnašą turiu). Ir dar vienas klausimas, jei dar gaunu pajamų iš individualios veiklos (bet tik šiais metais) ar bankas traktuos tai kaip pajamas (atlyginimus gaunu pavedimais ir turiu pasirašiusi paslaugų sutartis) p.s. paskolą noriu imti viena.

Vaida
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Turite pradirbti bent 6 mėn. ir tuomet kreiptis į banką dėl paskolos. Individualios veiklos pajamos vertinamos, kai pateikiate deklaracijas, tad teoriškai gali reikėti laukti iki kovo mėn., kuomet teikiamos deklaracijos. Tačiau kai kuriais atvejais galite parodyti bankams žurnalus ir dokumentus, kurie įrodo veiklos pajamas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų