Ar man priklausytų iš valstybės kokios dar lėšos?

Laba diena, esu išsiskyrusi vieniša mama, man 28m. auginuos sūnų 4metų, vaikas gauna 150e iš tečio alimentų 30e vaiko pinigų. Pati jau 3metai dirbanti, gaunu algą apie 600e. ar man priklausytų iš valstybės kokios dar lėšos? ir ar gaučiau būsto paskola, ar būtų kokios lengvatos?

Sandra
Atsakymai
Rašyti atsakymą
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Jeigu būsto neturėjote prieš tai, tuomet galite pretenduoti į paramą jaunoms šeimoms.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

Paskolą turėtumėte gauti, tačiau priklausys nuo banko vertinimo. Parama taip pat priklausys nuo Jūsų kitų aplinkybių, kurias rasite aukščiau pateiktoje informacijoje/straipsniuose.

+3Buvo naudinga
Svera

tai iš Brėmeno, Džordžijos, JAV. Mes siūlome visų rūšių paskolas / finansinę pagalbą 3% nuo mažiausiai 3500 JAV dolerių iki maksimalios 50 000 000 EUR arba EURO .... Prašome kreiptis dėl paskolos, jei jus domina bet kuri šalis, kurią norime pagalba, kuri nėra finansiškai stabili, susisiekite tiesiogiai su skolintojo el. pašto adresu Pašto adresas: (diamoninvestments99@gmail.com) Lengvas

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų