Jeigu vestuvės bus anksčiau nei būsto pridavimas bankas mano pajamas vertins ant dviejų, teisingai?

Laba diena, Draugas dirba užsienyje, atlyginimą gauna kronomis. Pati dirbu Lt - 800 Eur (artimiausiu metu 1000 Eur). Šiuo metu reikiamą paskolą (50 000 Eur) galėčiau gauti, tačiau situacija kebloka, kadangi butą, kurį norime pirkti bus priduotas 2019 m. III ketvirtyje, o liepos mėnesį turėsime savo vestuves. Jeigu vestuvės bus anksčiau nei būsto pridavimas bankas mano pajamas vertins ant dviejų, teisingai? Ką galėtumėte čia patarti?

Dėl paskolos
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Patarčiau labai glaudžiai bendrauti su bankais. Pasirinkti tą banką, kuris išspręs Jūsų susidariusią situaciją ir pasiūlys sprendimų. Beje, pajamos bus vertinamos ant 2iejų, tačiau yra tikimybė, kad ir vyro pajamos bus įskaičiuojamos. Kadangi Jūsų pajamos yra nemažos, manau bankai sutiks suteikti paskolą. Tiesiog, bendraukite su bankais.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų