Ar būtų išvis įmanoma gauti antrą paskolą, ir kiek preliminariai duotų?

Sveiki, toks klausimas, buvau paėmęs paskolą prieš 4metus apie 42000, tada dar neturėjau nei vaiko, nei žmonos. Dabar mūsų šeimos pajamos apie 1500eu. Paskolos likutis apie 35000eu. Įsipareigojimai apie 300eu. Norime pirkti didesnį butą, o šį kurį jau pirkome - išnuomoti. Pradiniui įnašui turime. Ar būtų išvis įmanoma gauti antrą paskolą, ir kiek preliminariai duotų?

Edgaras
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti kokia Jūsų šeimos situacija. Bankuose dar suteiktų paskolą būstui, negaliu pasakyti sumos, reikia vertinimo, bet jau šiuo metu turite 20% įsipareigojimų nuo gaunamų pajamų, o tai mano požiūriu ir turėtų būti susilaikymas nuo didesnio skolinimosi. Pagal įstatymus dar galėsite skolintis, bet mano požiūris yra neviršyti 20% išlaidų įsipareigojimams nuo gaunamų pajamų.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų