r įmanoma susitarti su Banku, kad suteiktų naujo buto pirkimui paskolą su sąlyga, kad per 3 ar 6 mėn. parduosiu senąjį?

Sveiki, lyg ir randu atsakymą į klausimą, bet matau, kad atsakinėjote prieš pora metų, gal kas bus pasikeitę kreditavimo srityje. Turiu butą su paskola, kurio turto vertintojų nuomone vertė- 85000 Eur. Paskolos likutis banke 46.000 Eur. Noriu pirkti didesnį butą, radau man tinkantį, kurio vertė ir kaina 130.000 Eur. Pajamų prasme bankas naujo buto pirkimui paskolą suteikia. Bet turiu greitai parduoti dabartinį butą, o prieššventiniu laikotarpiu greito pardavimo sunku tikėtis, tuo pačiu nenoriu prarasti atrasto varianto. Ar įmanoma susitarti su Banku, kad suteiktų naujo buto pirkimui paskolą su sąlyga, kad per 3 ar 6 mėn. parduosiu senąjį. Dabartinė paskolas SEB banke.

Lina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Na, jeigu kaip sakote, pajamų pakanka, tuomet galite imti antrą paskolą ir turėti vienu metu dvi paskolas, su mintimi, kad parduosite pirmąjį butą per artimiausią laikotarpį. Su banku tai galite aptarti.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų