Ar atidavus paskola būsim lygiaverčiai būsto savininkai?

Labas vakaras. Galvoju apie būsto pirkimą. Pradinis įnašas mano yra apie 30% būsto vertės. Kadangi bankas nesuteikia paskolos, paskola būtų imama su bendraskoliais, t.y tėvais. Kadangi drauge tik pradėjo dirbti, jin nėra iš dirbusi pusės metų, todėl negali būti bendraskole. Tačiau po tam tikro laiko norėčiau, kad draugė taptų mano bendraskole. Taigi įdomu ar būstas priklausys abiems per pusę, jeigu mano yra pradinis įnašas ir būsiu iš mokėjęs 50 proc būsto vertės. Ar atidavus paskola būsim lygiaverčiai būsto savininkai?

Deividas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Kai pasirašysite būsto paskolos sutartį ir joje nebus Jūsų draugės, tuomet būstas priklausys tik Jums ir Jūsų tėvams. Draugei būstas nepriklausys. Tik tuomet, kai grąžinsite būsto paskolą, galėsite dalintis turtą su drauge.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų