Ar išvis galima išvažiuoti dirbti svetur turint paskolą?

Sveiki, planuoju pasiimti būsto paskolą. Norėjau sužinoti jeigu pradėjus ją mokėti nuspręsčiau išvažiuoti į užsienį ir atitinkamai pakeisti darbo vietą, ar taip kaip nors paveiktu paskolą ir banką. Ar jie galės pakeisti sąlygas, prašyti kokių nors dokumentų ir panašiai. Ar išvis galima išvažiuoti dirbti svetur turint paskolą? Ačiū.

Viktorija
Atsakymai
Andrius

Sveiki. Jeigu nesireklamuosi apie tai nieko nenutiks blogo. Bankui svarbiausia menesines imokas gauti ir kuo ilgiau :)

+1Buvo naudinga
Andrius

Sveiki. Nepaveiks jeigu laiku mokesit kas menesi. Ne bankas draudimus dalina isvykimui. Paprasciausiai nereikia reklamuotis ir tyliai ramiai moketi (geriausiai permoketi max), kad greiciau baigtumet draugyste su banku.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Pagal sutartį turėtumėte pranešti apie darbovietės pasikeitimą ir t.t. Tačiau didžioji dalis to nepraneša ir jeigu mokate tvarkingai įmokas - nieko neturėtų būti. Kriminalo jokio nėra, galite pasikalbėti su banku kas būtų jeigu būtų.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų