Kaip pakeisti turto vertintoją, jeigu bankui priimtinas tik vienas?

Sveiki, esu pasiėmęs paskolą satytis nekilnojamą turtą, tačiau bankas įpareigoja tik vadovautis vienų įvertintojų firma, kaip pasikeisti ir kur kreiptis? Kadangi vertintojų biuras, kuris įpareigojamas banko, dirba banko interesams, matosi akivaizdžiai. Nes antrą įvertinimą darbus atlieka tik banko naudai, o ne abiems ir ne rinkos kaina. Sąsakaitas medžiagų ir darbų visas taupiau sąžiningai, kad neturėti problemų, o įvertinimas 50% mažiau negu statybinių medžiagų..o kur dar darbų atliktų sumos? Nesueina galai labai keistai. Kaip pasikeisti kitą normalų įvertintoją? Dėkoju.

Vaidas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas turi sau tinkamus turto vertintojus ir jais vadovaujasi. Kiekvienas bankas turi daugiau nei vieną vertintoją, bandykite keisti. Be draugiško dialogo su banku nelabai kas išeis, žinoma išeitis nepriklausomas turto vertintojas, bet čia jau banko reikalas ir reikia žiūrėti kas sutartyje įrašyta dėl turto vertinimo.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų