Ar galim gauti paskolą būstui įsigyti?

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, ar galim gauti paskolą būstui įsigyti? Mums reikėtų 20000 tūkstančių eurų, aš auginu 1 metų sūnelį, todėl gaunu tik po 60 eurų. Mano draugas turi dar 4 vaikus, vaikai gyvena su motina. Jis kas mėnesį jiems sumoka po 300 elementų. Jo atlyginimas į rankas yra 800 eurų, čia jau atskaičius mokesčius, dar jis turi žemės 5 ha. Ar galima būtų gauti paskolą lengviau, tarkim ikeičiant žemę? Ačiū už atsakymus iš anksto

Valda
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valda, dėkui už klausimą. Deja, pagal apibūdintą situaciją Jums nereikėtų galvoti apie paskolas. Šiuo metu reikia galvoti kaip pradėti dirbti, kaip gauti daugiau pajamų. Norint galvoti apie paskolą, reikia pradėti taupyti, turėti savų santaupų. Skolintis ne tada, kai trūksta pinigų pragyvenimui.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų