Ar geriau baigtumo vertinime nerašyti 100%, kitaip bankas neišmokės visų būsto paskolos pinigų?

Sveiki, Pasistatėme namą ir jį įsigijome pasiėmę būsto paskolą. Taip pat prašėme ir gavome paskolą būstui įsirengti. Pasikėlėme vertę ir baigtumas nuo 83% pakilo iki 95%. Gavome didžiąją dalį paskolos būsto įrengimui. Dabar praktiškai baigėme viską, beliko tik visokios detalės ir padailinimai. Norime dar kartą pervertinti ir gauti likusius pinigus, bet girdėjome, kad geriau baigtumo vertinime nerašyti 100%, kitaip bankas neišmokės visų būsto paskolos pinigų. Ar tai tiesa? Vertintoja liepė pasigilinti į š klausimą, o pinigų tikrai investavome daugiau nei mums liko pasiimti iš banko, tad tikrai norėtume gauti pilną sumą, kuri yra numatyta sutartyje. Name jau gyvename. Dėkoju už atsakymą.

Rūta
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų