Ant popieriaus

Ant popieriaus. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ant popieriaus“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Raimonda

Esame jauna šeima, auginame 2 vaikus. Norime gauti paskolą būstui apie 30000e, bet vyrui rodo ant popieriaus minimumą, o gauna kaip už komandiruotę daugiau. Ar yra kokia tikimybė gauti paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Galimybės visuomet yra, tačiau bankai kiekvieną atvejį vertina individualiai ir vertins ar norės Jums skolinti ir ar sugebėsite mokėti įmokas pagal atsakingo skolinimo nuostatus. Kreipkitės į bankus ir gaukite pasiūlymus, palyginkite ir išsirinkite.

+3Buvo naudinga
Zigmas

Labas vakaras, dirbu IT sektoriuje, neseniai perėjau dirbti į kitą įmonę dėl didesnio atlyginimo, prieš tai išdirbęs beveik 2 metus, dabartinėje įmonėje eina 4 mėnuo, bandomasis laikotarpis pasibaigęs, atlyginimas siekia apie 2000 ant popieriaus, planuoju imti paskolą iki 25000 turint didesnį nei 50 proc pradinį įnašą, paskola bus pirmoji, klausimas ar šiuo metu yra galimybių gauti paskolą, ar būtinai reikia išlaukti tuos 6 mėn? Pajamas nenutrūkstamai gaunu daugiau nei 2 metus, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Zigmai, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais, teorinis reikalavimas yra 6 mėn. nenutrūkstamas darbo stažas vienoje darbovietėje, tačiau tikrai būna išimčių, tad kalbėkitės su bankais tiesiogiai, kad įvertintų situaciją.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, esu studentė, man 20 metų, neturiu jokių įsiskolinimų, neturiu vaikų. Vienoje darbovietėje dirbu 8 mėnesius nenutrūkstamai, mano pajamos nuo tos dienos kai įsidarbinau ir dabar vienodos - 600€ į rankas (~920€ ant popieriaus). Kokios galimybės gauti būsto paskolą? Ir kokios jos galima būtų tikėtis?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Galimybės manau yra, galėtumėte galvoti apie 30 tūkst. paskolos dydį. Taip pat galima kliūtis galėtų būti gana jaunas amžius. Reikėtų nuvykti į bankus ir pasikalbėti, susidaryti planą.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, dirbu užsienyje, ir gaunu ant popieriaus 550e, o visa kita dienpinigiais, turiu vartojamųjų paskolų ir moku apie 650e į mėnesį nors mano pajamos apie 1800e į mėnesį. Kodėl kitos įmonės sako, kad viršytas 40% pajamų norint imti paskolą ir nebeduoda?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Todėl, kad pajamos dienpinigiais yra ar gali būti vertinamos šiek tiek kitaip, kaip nestabilios pajamos. Jūsų stabilios ir nekintamos pajamos yra 550 eurų minus mokesčiai. Tačiau vertinama individualiai, todėl reikia klausti įvertinusio banko priežasties.

+4Buvo naudinga
Laurynas

Sveiki, į ką bankas atsižvelgia labiau imant būsto paskolą ar į atlyginimą ant popieriaus, kuris yra 900 ar į atlyginimą gaunamą į rankas, kuris yra vidutiniškai 850 eurų pervedamas baltais į kortelę?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laurynai, dėkui už klausimą. Į atlyginimą į rankas, bet atlyginimas į rankas turi būti „baltais” - oficialūs.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Mano vyras metus laiko dirba. Ant popieriaus rašo 1100€ Į rankas gauna 700€ Aš esu nedirbanti. Auginam 2 vaikus. Ar mums kas nors suteiktų paskola? Ir kokią maždaug sumą? norėtume įsigyti būstą:)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti būsto paskolą, ypač turint du vaikus. Reikia didinti pajamas.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar įmanoma gauti paskolą, jeigu žmona dirba 8 mėn. Atlyginimas ant popieriaus 1400€ o aš dirbu uk ir turiu įmonę, joje esu save įdarbinęs. Mano gaunamos pajamos 12000£ per metus plius dividendai. Ar atsižveltų į mano pajamas nors jos yra svarais? Pradinį įnašą turėtume 15% (taip pat turim vieną vaiką, tai esam trijų asmenų šeima). Ar įmanoma būtų gauti apie 90 000€ paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Manau, kad įmanoma, prie visa to, bankai jau pradeda vertinti užsienio valiuta gaunamas pajamas. Skaitykite Bankai.lt atliktą tyrimą: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+4Buvo naudinga
Monika

Sveiki, esame jauna šeima su dviem vaikais. Norėtume kreiptis į banką paskolos įsigyti būstui. Vyras dirba pagal valandinį d.u. mažiausia mėnesio alga 780€, aš šiuo metu esu vaiko auginiko atostogose ir gaunu 250€ iš sodros. Darbo užmokestis buvo 500€ ant popieriaus. Kurias mano pajamas vertintų bankas? Kokia orientacinę sumą galėtume gauti būstui įsigyti Utenos apskrityje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Tik bankai įvertinę Jūsų situaciją galės pasakyti kokią sumą galėtumėte gauti. Nuvykite į bankus konsultacijoms ir pasiūlymų gavimui.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Sveiki, mes su draugu gyvename kartu, turime vieną bendrą vaiką. Tačiau neesame susituoke. Jis ant popieriaus uždirba 775e. O aš dar esu vaiko priežiūros atostogose gaunu 220e. Abu turėję negražią kredito istoriją. Ar įmanoma gauti paskolą 10000e. Ar bergždžias reikalas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo to, kokia ta kredito istroija ir kaip bankas įvertins Jus. Pasikalbėkite su bankais ir tvarkykitės kredito istoriją dėl ateities, nebesiskolinkite, išmokite taupyti.

+3Buvo naudinga
Jūratė

Sveiki, planuojame namo statybą ir norime sužinoti ar galime gauti paskolą. Turime žemės sklypą, namo projektą, elektros komunikacijos jau įvestos, taip pat turime santaupų 20 000 eur. Sudėjus abiejų atlyginimai ant "popieriaus" siekia 1085 eur/mėn. Vaikų, įsiskolinimų ar kitokių apbribojimų neturime. Ar galėtume kreiptis į banką dėl paskolos namo statybai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūrate, dėkui už klausimą. Kreiptis galite, bet priklausomai nuo to, kokios sumos Jums reikia, priklausys ir banko sprendimas. Bankai vertina kiekvienos šeimos galimybes individualiai, todėl tik bankai pasakys ar galės ir kiek galės finansuoti Jūsų projektą. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų