Bankas nesuteikia paskolos

Bankas nesuteikia paskolos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „bankas nesuteikia paskolos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lina

Noriu paklausti , kodėl bankai nesuteikia būsto paskolos , kai pajamas gaunu doleriais, dirbu pagal individualia veiklą, pajamas deklaruoju į metus po 35 000 Eur, atrodo koks skirtumas , kad doleriais juk juos konvertavus gaunasi eurai, nuo 2018m pajamos nemažėja. Ką reikia jaunam žmogui daryti kai tau yra 25 metai turi pradinį įnašą, dar saskaitoj pinigų, bet sužino kad gauni doleriais ,atsakymas NE , kodėl?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Deividas

Labas vakaras. Galvoju apie būsto pirkimą. Pradinis įnašas mano yra apie 30% būsto vertės. Kadangi bankas nesuteikia paskolos, paskola būtų imama su bendraskoliais, t.y tėvais. Kadangi drauge tik pradėjo dirbti, jin nėra iš dirbusi pusės metų, todėl negali būti bendraskole. Tačiau po tam tikro laiko norėčiau, kad draugė taptų mano bendraskole. Taigi įdomu ar būstas priklausys abiems per pusę, jeigu mano yra pradinis įnašas ir būsiu iš mokėjęs 50 proc būsto vertės. Ar atidavus paskola būsim lygiaverčiai būsto savininkai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Kai pasirašysite būsto paskolos sutartį ir joje nebus Jūsų draugės, tuomet būstas priklausys tik Jums ir Jūsų tėvams. Draugei būstas nepriklausys. Tik tuomet, kai grąžinsite būsto paskolą, galėsite dalintis turtą su drauge.

+3Buvo naudinga
Vaida

Sveiki. Su vyru gavome iš savivaldybės subsidiją pirmam būstui pirkti. Bet bankas mums nesuteikia paskolos. Kadangi aš nedirbu. Neturiu pajamų. O vyro pajamų neužtenka. Ar yra galimybė kad vyras imtu paskola su giminaičiu, kuris turi pajamas? Ir pasinaudoti duota parama

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaida, dėkui už klausimą. Tokiu atveju manau negausite paramos. Parama gali pasinaudoti tik tie asmenys ir šeimos, kurie ima būsto paskolą. Bendraskoliai giminaičiai paramų negauna.

+3Buvo naudinga
Justė

Sveiki. Prieš pradedant ieškoti būsto, pasinaudojau preliminariomis skaičiuoklėmis. Taip pat susisiekiau telefonu ir turėjau detalesnes konsultacijas. Pradėjau nuo to, jog didelę dalį įnašo turiu, domiuosi kokią maksimalią sumą su mano turimomis pajamomis bankas gali išduoti, kad galėčiau turėti "lubas" renkantis būstą. Domėtasi SEB skaičiuokle- žadėta apie 17000 suma. Susisiekus su konsultantu, informavau detaliai savo DU, stažą, šeimyninę padėti, amžių, kredito istorija švari, jokių lizingų skolų ar pan. Paskaičiavo mėn įmokas, paskolą galiu gauti, radus būstą esu laukiama. Susisiekiau su LUMINOR, šis patikino duosiantis 13 tūkstančių sumą, vėlgi žinodamas mano DU ir visus kitus niuansus. Pakartotinai dar syk susisiekiau su SEB, jau tiksliai žinojau savo turimo įnašo kiekį, patikino 17tūkst. gal nelabai, bet orientuokimės į šiek tiek mažiau t.y 15tūkst. Susiradau norimą būstą, dar syk patikrinau skaičiuokles. (Swedbank skaičiuoklė man paskolos nesuteikia, telefoninėje konsultacijoje su smulkia info apie buto vertinimą, įnašą ir pan. paskola nesuteikiama, per mažos pajamos.) (SEB skaičiuoklė rodo 16 tūkstančių, užpildžiau banke info laukiu patvirtinimo) (Luminor skaičiuoklė 15tukst. paskolą teikia, išsiunčiau užpildytą info. Laukiu susisiekimo) Su manimi susisiekia SEB ir tikina negalintys man duoti busto paskolos. Prašau 15 tūkstančių, neduoda visiškai jokios. Laiduotojo neturiu. KLAUSIMAS. kaip galima šitaip maustyt žmogų ir ar tai sąžininga? Žinau, jog skaičiuoklės preliminaraus pobūdžio, tačiau kodėl swedbank iškart pasakė "ne" skaičiuoklėje, o SEB mane realiai išdurė tris sykius gyvo pokalbio ir plius skaičiuoklėse, nors visada sakiau savo detalią info. Būsto turima info net nebuvo esminis dalykas, esmė mano darbo užmokestyje. Planuotas pirkinys 24500e vertės su turimais 9500e savo pradiniu įnašu. Esu 26 metu, nesusituokusi, neturinti vaikų, kredito istorija gera, mėnesio pajamos į rankas 400e, darbo stažas vienoje darbovietėje 1 metai. Paskolos laikui pasirašiau bet kokiam, visur tartasi apie 30 metų. Esu sumokėjusi būsto rezervacijos įmoką, atlikusi turto vertinimą. Jaučiuosi apgauta, vis dar laukiu Luminor susisiekimo, bet įtariu baigtį. Kaip man elgtis tokiu atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Kol negavote oficialaus pasiūlymo iš banko, tol informacija yra preliminari. Visi duomenys, kuriuos sako skaičiuoklės ar telefonu yra tik rekomendacinio pobūdžio. Tik nuvykus į bankus ir pateikus savo asmeninę informaciją bei perkamą būstą Jūs galėsite gauti tikrą pasiūlymą. Manau paskolos Jums nesuteikia dėl per mažų pajamų, reikėtų nuvykti į bankus ir išsiaiškinti tikslias priežastis. Būsto paskolai reikia ruoštis iš anksto. Gaila, kad taip nutiko.

+3Buvo naudinga
Jolanta

Sveiki, kiek esu girdėjusi jog be pradinio įnašo nesuteikia bankas paskolos, o ar yra galimybė pirma pasiskolinti vartojimo paskolą pvz. 4000eu įnasui ir vėliau pasiskolinti būsto paskolą apie 20000eu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolanta, dėkui už klausimą. Negalima.

+3Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki. Esu 23 metų vaikinas. Kreipiaus į visus 3 bankus dėl 89000€ paskolos, 15% pradinio įnašo turiu. Dirbu daugiau nei metai su 2200€ atlyginimu, gaunu 550€ oficialiai, kita suma yra komandiruotpinigiai. Seb atsakymas buvo Neigiamas, LUMINOR gali tik 60% finansuot, Swedbank, kurio klientas jau ilgą laiką esu atsakymas buvo teigiamas, bet tik su bendraskoliais tėvais,15 metų terminas su 1.95% marža, priežasties tikslios nenurodė kodėl man vienam nesuteikia. Minėjo tik tai, kad atsižvelgė į riziką, į mano kredito istorija ir azartinius lošimus (nors tai buvo atliekama prieš 2-3 metus, dabar atsakingai, tik 50€ per mėnesį). Galvoju ar priimti šį pasiūlyma.. Prašiau banko iš naujo pažiūrėt mano prašymą, nes noriu būti vienas paskolos gavėjas ir, kad laikotarpis būtu 30 metų, nes mėnesinė įmoka gan didoka dabar-493€. Bankas minėjo, kad po kažkurio laiko bus galimybė keisti sąlygas ir tapti vienvaldžiu paskolos gavėju. Noriu keisti sąlygas po 6-12 mėn. Noriu paklausti kokia tikimybė, kad tikrai leis bankas keisti sąlygas? Ar tokiu atveju labai pakils palūkanos ir ar bus taikomi kažkokie papildomi dideli mokesčiai? Gal kreiptis į kreditų unijas? Patarkite prašau.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Taip, galimybė keisti sąlygas bus, tačiau reikia žiūrėti kiek tie pakeitimai kainuos. Dėl palūkanų pasikeitimo priklausys ir nuo Jūsų tuometinės situacijos. Galite kreiptis į kredito unijas, tačiau ten palūkanos dar didesnės. Azartiniai lošimai, gana jaunas amžius ir pagrindinių pajamų gavimas komandiruotpinigiais yra prastesnių sąlygų priežastis. Siūlau nuodugniai viską išsiaiškinti bankuose ir priimti sprendimą.

+3Buvo naudinga
Beatričė

Sveiki, norėčiau paklausti. Gavome subsidiją statybai (20%). Statinys įregistruotas, kaip gyvenamasis sodo namas. Swed bankas paskolos nesuteikia, nes su subsidija. Atsisakius subsidijos gal suteiks. Nelabai su vyru suprantame, kodėl sąlygos keičiamos (su subsidija ir be). Ar išvis tai teisėta?? Ačiū. P.s. Swed bankas net perkant jau pastytą namą su subsidija reikalauja 100% baigtumo, o be subsidijos 80%.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Beatriče, dėkui už klausimą. Manau, kad labai negražu kai taip daro bankai. Ką galiu pasiūlyti - kreiptis į kitus bankus Luminor ir SEB.

+3Buvo naudinga
Raimonda

Laba diena, Su sužadėtiniu išsirinkome butą, kurį norėtume pirkti. Norime, kad butas būtų mūsų bendra nuosavybė. Situacija yra tokia, kad vienam iš mūsų bankas šiuo metu nesuteikia paskolos, nes nesenai buvo keistas darbas. Kaip galėtume pasielgti šioje situacijoje? Gal po santuokos būtų galima persirašyti sutartį banke, kad paskola ir turtas būtų mūsų abiejų? O gal galima daryti taip, kad paskolą ima vienas asmuo, o nuosavybė pas notarą įregistruojama kaip mūsų abiejų turtas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Geriausias variantas būtų palaukti reikalaujamą terminą ir tik tuomet imti būsto paskolą. Ne veltui yra tie reikalavimai. Tačiau jeigu jau mėginsite, tuomet jeigu pajamos leidžia, gali imti vienas asmuo, o po to notariškai pasirašyti bendrą nuosavybę su banko sutikimu. Atminkite, kad su dviejų asmenų pajamomis gausite didesnę sumą ir tikėtina, kad geresnes sąlygas - siūlyčiau palaukti.

+3Buvo naudinga
Rima

Laba diena, 2008 m. paėmėme su vyru būto paskolą 20 metų. Mėnesinė įmoka sudaro 300 Eur (nurašo SEB bankas iš vyro sąskaitos). Abu esame dirbantys. Vyras uždirba - 1200 eur, aš - 600 eur "į rankas". Turime 3 m sūnų. Norėjome pasiimti 6 mėn. išsimokėtinai daiktą, kurio vertė 600 eur, mums nesuteikia jokio lizingo. Kodėl? atskaičius paskolą, mūsų šeimos pajamos 1500 eur. Kur mums kreiptis dėl mokumo išaiškinimo? Nes lizingo kompanija paaiškino, kad mes turime įsipareigojimų. Kiek reikia tada uždirbti, kad mūsų šeimai būtų suteikiama galimybė , pvz dalį automobilio (3000 eur.) išsimokėti lizinu

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rima, dėkui už klausimus ir situacijos išdėstymą. Keista situacija, tačiau kiekviena lizingo kompanija individualiai pagal savo vertinimus sprendžia ar suteikti ar nesuteikti paskolos. Pasitikslinkite savo creditinfo situaciją ir pažiūrėkite, gal turėjote pradelstų mokėjimų ar daugiau įsipareigojimų nei manote ir dėl to Jūsų reitingas yra nukritęs. Pagal situacijos išdėstymą, jeigu neturėtumėte kitų įsipareigojimų, turėtumėte būti geidžiami lizingo ir kreditavimo įstaigų, todėl labai keista. Jeigu esate "tvarkingi" su gera kreditingumo istorija, tuomet patarčiau tik keisti lizingo bendrovę. Savo kredito istoriją galite pasitikrinti nemokamai čia: http://www.lb.lt/kiekskolingas arba mokamai www.creditinfo.lt.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų