Būsto paskola Airijoje

Būsto paskola Airijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola Airijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Laba diena, kiek reikia išgyventi Airijoje kad galėčiau čia pirkti būstą? Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Anonimas

Sveiki, dirbu Šiaures Airijoje, 3 metus, ir man butu galimybe gauti paskola butui? ir nuo kuo reiketu pradeti? banko saskaita airiška ir gaunu alga svarais.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Fausta

Sveiki, Aš dirbu Airijoj jau ilgą laiką. Su partneriu mūsų atlyginimas yra 4000 svarų, bet jie moka padalinus 4 kartus dalį per savaitę, tai išeina į savaitę 500 svarų, bet jie mums moka ne į kortelę, o į vokelius. Žinau labai keista, kad taip algas išmoka. Visada algą mes patys persisiunčiam į lietuviška kortele. Ar įmanoma pasiimti paskola 11000 dėl būsto???

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Fausta, dėkui už klausimą. Jeigu tie pinigai yra mokami juodais, ne pagal kontraktą/sutartį, kurio negalėsite pateikti bankui, tai negalima ir draudžiama. Jeigu turite kontraktą, tiesiog toks pinigų mokėjimo būdas, tuomet reiktų su visais kontraktais, kvitukais, vykti į bankus ir teirautis, kad įvertintų situaciją. Tačiau užsienyje gaunantiems pajamas šiuo metu yra labai sunku skolintis Lietuvoje. Bankai vengia tai daryti. Reikėtų nebent kreiptis į kredito unijas. Kad atsakyti ar paskola bus suteikta, reikalingas individualus kredito įstaigos vertinimas.

+3Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, Gyvenu Airijoje, norėčiau įsigyti NT Lietuvoje, ar galėciau gauti 100% paskolą NT ar visgi reikalinga 10%-15% pradinio įnašo? kokius dokumentus turėčiau pristatyti norint gauti paskola NT? Koks procesas vyksta norint gauti paskolą? Ačiū. Pagarbiai Ruta

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. 100% nefinansuoja, minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali augti priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų individualiai įvertintos situacijos. Jums reikia kreiptis į bankus ir užpildyti jų pateiktas anketas. Tuomet, pagal pateiktus duomenis bankas pasakys ar galės apskritai suteikti paskolą ir kokios preliminariai bus sąlygos. Prieš kreipiantis būtų patogu turėti bent preliminarų būstą, kurį norite pirkti, skelbimo nuorodą.

+3Buvo naudinga
Vytas

Laba diena, Šiuo metu gyvenu ir dirbu Airijoje. Mano atlyginimas 2250 eurų į rankas, stažas 6 mėn. Norėčiau paklausti ar man būtu galimybė gauti būsto paskolą Lietuvoje? Planuoju pasiskolinti 50000 eurų. Įsigytą būstą išnuomočiau.

Atsakyti
Marius

Sveiki, klausima seku nes esu panašioje padėtyje, norėčiau imti paskola 35000 eurų, esu dirbantis studentas Danijoje ir gaunu 1100€ atlyginimą į rankas 500€ stipendiją, ar būtų man galimybė pasiimti paskolą būstui ir jį išnuomoti?

+1Buvo naudinga
Liudas

Taip, galima.

Buvo naudinga
Aiste

Laba diena. Gyvenam ir dirbam Airijoj. Norėtumėm pasiimti būsto paskolą iki 50 tūkstančių. Vyro pajamos 1600eu į mėnesį. Mano 1300eu į mėnesį. Turime du vaikus. Esame susituokę.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Jeigu yra poreikis paskolai - bandykite kreiptis į bankus dėl situacijos įvertinimo ir Jūsų galimybių patikrinimo.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena. Jei asmuo dirba pagal TERMINUOTĄ vienerių metų laikotarpio (nuo 2019 sausio iki 2020 sausio) darbo sutartį LR ambasadoje Airijoje - ar jis turi tikimybę gauti paskolą būsto kreditui? Ar Terminuota sutartis neeliminuoja šios galimybės besąlygiškai? Asmuo neturi vaikų, nėra susituokęs ir kitas asmuo, kuris kartu nori imti paskolą - turi jau pastovias aukštas pajamas. Tuo tarpu asmuo, kuris dirba ambasadoje Airijoje ir domisi šiuo klausimu bei galimybėmis yra neseniai baigęs universitetą ir prieš ambasadą "galingos" darbinės patirties bei pajamų nėra turėjęs. Taip pat, ar lemtų banko sprendimą duoti paskolą ar ne ambasadoje dirbančiam pagal Terminuotą sutartį asmeniui, tai, kad šis asmuo - interesantas turi magistro laipsnį? Dėkinga.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Kiekvienas žmogus ar šeima vertinami individualiai. Yra žiūrimas ir vertinamas bendras portretas. Nėra galimybės pasakyti kokiais atvejais bus išduodama būsto paskola, kokiais ne, jeigu nėra banko vertinimo. Galima pasakyti tik, kad galimybės gauti būsto paskolą yra, tačiau reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai. O ar dirbate ambasadoje ar kažkur kitur, vertins bankas pagal savo kriterijus.

+3Buvo naudinga
Vladas

Sveiki, 2007 metais paėmiau būsto paskolą 25metams. Nusipirkau butą Lietuvoje, tačiau gyvenu Airijoje jau daugiau nei 10metų, sukūriau šeimą, auginam 3vaikus ir nebeplanuojam grįžti į Lietuvą. Dėl to norėčiau šį butą parduoti. Ar bankas duos sutikimą? Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vladai, dėkui už klausimą. Tik bankas pasakys ar leis parduoti - įprastai, neturėtų būti problemų, tik turėsite su banku atsiskaityti pagal sutartyje numatytas sąlygas. Kreipkitės į banką.

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, jauna šeima esam 22 ir 21 metai turim dukrytę. Žmona Lietuvoje nedirba, aš dirbu Airijoje, gaunu stabilias pajamas. Yra didelis noras įsigyti būstą Lietuvoje. Kaip yra dėl paskolos būstui? Galima ją gaut? Reikalingas įnašas kažkoks? Su įnašu sunkiai, bet kaip toks variantas, paimti paskolą čia pradiniam įnašui Lietuvoje? Suprantu, kad labai rizikinga. Labai ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti į būsto paskola Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Pasikalbėkite su Luminor, SEB, Swedbank. Pradinis įnašas bus reikalingas, nuo 15% nuo perkamo būsto kainos. Taip pat labai svarbu Jūsų stažas ir gaunamų pajamų dydis. Reikia, kad įvertintų bankai. Skolintis pradiniam įnašui negalima, jeigu neturite pakankamai susitaupę, vadinasi dar nepasiruošę būsto paskolai ir čia rimtai. Negalvokite apeiti kažkaip, po to gali būti liūdna pabaiga, dar jauni esate.

+4Buvo naudinga
Egle

Norime imti paskolą būsto kreditui Lietuvoje, dirbame 8 metai Šiaurinėje Airijoje, algas gauname svarais sterlingais, kaip manote kokiuose Lietuvos bankuose galimybe gauti būsto paskolą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu būsto paskolų neišduoda užsienio valiuta gaunantiems pajamas. Reikia laukti kol bankų nuomonė pasikeis ir nuspręs išdavinėti. Kai kurios kredito unijos išduoda būsto paskolas užsienio valiuta gaunantiems pajamas, reikia pasiteirauti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų