Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „geodeziniai matavimai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Irma

Laba diena, noriu paklausti ar norint susikeisti žemės sklypais reikalinga tų sklypų geodeziniai matavimai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irma, dėkui už klausimą. Taip, sklypai turi turėti geodezinius matavimus.

+3Buvo naudinga
Eglė

Laba diena. Gavome pažymą valstybės iš dalies finansuojamam kreditui gauti perkant būstą regione. Kreipėmes į banką, bankas nustatė terminą pateikti reikalingiems dokumentams (turto vertinimui, pažymai apie giminystės ryšių su pardavėjais nebuvimą). Esmė tame, kad nėra pabaigti sklypo geodeziniai matavimai(procesas įpusėjąs) ir niekaip nebus pabaigti iki termino dokumentams pateikti pabaigos. Turto vertinimą galima atlikti nesant pabaigtiems geodeziniams matavimams, paskolai toks vertinimas tinka, bet finansuojamai paskolai - ne. Ar tai reiškia, kad bankas mums nesuteiks finansuojamos paskolos ir mes prarasime paramą, nes išsirinktas būstas yra netinkamas dėl nepabaigtų matavimų? Ar yra kažkokia galimybė pratęsti terminą dokumentų pateikimui (kol bus atlikti geodeziniai sklypo matavimai, sutvarkyti visi reikalingi dokumentai ir padarytas reikalaujamas turto vertinimas)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Dėl visų šių detalių reikia kalbėti su bankais ir turto vertintojais. Tik jie pasakys ar tinkama tokia situacija ar ne.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų