Grynosios pajamos

Grynosios pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „grynosios pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inga

Sveiki, norėčiau sužinoti, kas skaičiuojasi kaip grynosios šeimos pajamos? Ar gaunami alimentai skaitosi kaip gaunamos pajamos? Pvz. Gaunu algą -600€ į rankas, ir alimentus už vaikus 300€. Tai 900€ bankas skaičiuos kaip grynasiąs pajamas ar ne?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Pajamos bus vertinamos individualiai, taip pat ir alimentai, bus vertinama ar tikrai stabiliai gausite alimentus, ar nėra rizikos, kad tėvas, kuris moka alimentus, nebegalės mokėti jų. Jeigu viskas stabilu - gali alimentai įsiskaičiuoti, bet vėlgi priklausys ir nuo banko ar unijos sprendimo.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, mūsų su vyru grynosios pajamos į rankas yra apie 1250€, vaikų neturime, paskolų ar lizingų taip pat neturime. Norėtumėme imti būsto kreditą Vilniuje apie 70 000-80 000, ar turime galimybę, kad bankas suteiks tokio dydžio kreditą? kokią realią sumą galėtume gauti? ačiu

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Preliminariai galite galvoti apie 70 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau tik bankai individualiai įvertinę Jūsų situaciją pasakys tikslias sąlygas ir maksimalią galimą sumą.

+3Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, ar įmanoma tikėtis būsto paskolos 45000 eu, pradinį įnašą turiu (Tikriausiai banke reikia prašyti maždaug 52000 pagal mano skaičiavimus), realus mano atlyginimas yra apie 900 eu, (kartais 1000), tačiau į kortelę gaunu tik 700, kadangi piluosi kurą įmonės kortele ir nusiskaičiuoja nuo gaunamų pajamų į kortelę. Aišku galiu kuro nesipilti ir pasikelti vidurkį, bet reikia paskolos dabar. Ar įmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Reikia klausti banko ar įmanoma būsto paskola ir tokia suma. Pagal pateiktus duomenis turėtumėte gauti būsto paskolą, tačiau vistiek priklausys nuo individualaus banko vertinimo. Ir realios pajamos yra tos, kurios yra įrašytos sutartyje atskaičius mokesčius, minus įsipareigojimai. Tad su tuo kuru žiūrėkite kaip yra.

+3Buvo naudinga
Rūta

Sveiki, kokia yra tvarka, kad gauti subsidiją regione. Ar pirma reikia susirasti būstą ir tada teikti prašymą pažymai ir gavus ją eiti į banką. Ir nuo ko priklauso paskolos dydis. Ar gaučiau 80000 paskolą, jei grynosios mano pajamos yra 600 vaikų pinigai. Esu išsiskyrus, auginu 2 vaikus. Man 33m.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Galite ir neišsirinkus būsto eiti į savivaldybę, tačiau turėsite limituotą laiką, nes pažyma galios 15 kalendorinių dienų, todėl geriau iš anksto būti išsirinkus ir būstą ir banką. Labai rekomenduoju pasiskaityti: parama regionuose - čia rasite visus atsakymus.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, vienur skaičiau jog paskolos subsidija iš valstybės gali gauti jaunos šeimos. Kitur jog jaunas žmogus kurio metinės grynosios pajamos neviršija 8000€. Nesuprantu visiškai kokie žmonės gali pretenduoti į šia paramą. Esu jauna 20 metų moteris per metus gaunanti 4000€ grynųjų pajamų. Nuosavo turto neturiu. Ar įmanoma gauti paramą būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Parama skirta jaunoms šeimoms. Jauna šeima yra susituokusi ir turinti vaikų. Vieniems jauniems asmenims, kurie nėra susituokę ir neturi vaikų - parama nesuteikiama, nebent yra našlaičiai ar neįgalieji.

Parama jaunoms šeimoms visoje Lietuvoje, detali informacija apie paramą būstui.

+3Buvo naudinga
Ligita

Laba diena, susidūriau su problema. Ėjau į savivaldybę prašyti teisės gauti subsidiją pirmam būstui įsigyti, kaip vienas asmuo, be šeimos ir vaikų. Man išrašė pažymą, kad turiu teisę gauti subsidiją. O dabar man aiškina, kad galbūt gausiu subsidiją jeigu iki 35 metų turėsiu vyrą ir vaikų. Gal galite man paaiškinti, kodėl aš negaliu gauti subsidijos kaip vienas asmuo, jeigu mano pajamos yra mažos ir pagal teisinį reglamentavimą atitinku visus keliamus reikalavimus? Juk ir teisės aktuose parašyta, kad "Teisę į valstybės remiamą būsto kreditą turi ASMENYS (šeimos), kurių vienų metų grynosios metinės pajamos ir turtas prieš paramos suteikimo metus neviršija šių dydžių: 1. pajamos asmeniui be šeimos - 8976 Eur, ir turtas -13158 Eur (vidutine rinkos kaina);"

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ligita, dėkui už klausimą. Parama yra skiriama jaunoms šeimoms, o šeimai yra būtina susituokti ir turėti vaiką (-ų). Vieno asmens sąlyga galioja tik neįgaliesiems ar našlaičiams. Tiesiog tokios paramos sąlygos.

+3Buvo naudinga
Eglė

Sveiki, norėčiau pasiteirauti tokių klausimų. Gyvenu su sugyventiniu, bet žadame susirašyti. Turim vaiką kuriam beveik 3 metai. Ar galime pretenduoti būsto paskolai jaunai šeimai? Mano pajamos 550 eurų, vyro pajamos 1000 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Deja negalėtumėte, nes Jūsų pajamos viršija numatytus dydžius: dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos negali viršyti 123 VRP dydžių ir turtas 262 VRP dydžių (1 VRP = 122 EUR).

+3Buvo naudinga
Eglė

Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl subsidijos jaunai šeimai, būsto paskolai įsygyti. Gyvenu su draugu dar nesame susirašę, bet žadame susirašyti.Turim vaiką kuriam beveik 3 metai, abu dirbantys esame, mūsų pajamos yra 1600 eurų. Ar mes galime pretenduoti į busto paskola jaunai šeimai? Susirašyti ruošiames šiais metais.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Deja, Jūsų pajamos yra per didelės, tad paramos negautumėte. Pagal šią sąlygą: dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos negali viršyti 123 VRP dydžių ir turtas – 262 VRP dydžių (1 VRP dydis 122 EUR).

+3Buvo naudinga
Gintare

Laba diena. Skaitau skaitau ir vistiek noriu paklausti nes nesu isitikinus kad gerai supratau :) Mes iš Jungtinės Karalystės pagaliau grįztam namo. Vyras eis iškart į darba, o as su 7 mėnesių mergyte būsiu namie. Norime imti paskolą su parama jaunoms šeimoms, mums 28metai. Turime kūdikį, neturime būsto. Vyro pajamos butu €1500 į rankas. Aš namie su kūdikiu. Ar gautume paramą? Kaip manote? Aišku atidirbus 6 mėnesius.. kaip manote kokiai sumai gautume paskolą? Ir namas gali buti tiek rajone tiek mieste?? Nes regionų parama kiek suprantu dar nepatvirtinta. Susipainiojau :) Aciu!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Paramos negautumėte, nes Jūsų šeimos pajamos viršytų numatytus dydžius, todėl parama Jums nepriklausytų. Pagal paramos būsto įstatymą, dviejų ar trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos negali viršyti 123 VRP dydžių ir turtas – 262 VRP dydžių. Vienas VRP yra 122 eurai, tad metinės pajamos negali viršyti 15 tūkst. eurų. Taip pat parama išduodama tuomet, kai deklaruojate pajamas už praeitus metus.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Galvoju apie nuosavo būsto įsigijimą, tačiau neturiu pradinio įnašo. Kaip suprantu gauti paskolą be pradinio įnašo nėra galimybių. Noriu paklausti, ar yra kokia nors galimybė gauti paskolą pradiniam įnašui? Kitaip sakant- gauti dvi paskolas. Vieną pradiniam įnašui, o kitą- būstui. Taip pat norėčiau pasiteirauti kokią paskolą galėčiau gauti? Mano grynosios mėnesinės pajamos yra 700 eurų. Esu nevedęs, vaikų neturiu, amžius- 32 m. Finansiniai įsipareigojimai- moku dar studijų metais paimtą studentišką paskolą (maždaug 6-7 eurai per mėnesį). Būčiau labai dėkingas už jūsų konsultaciją. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Deja, pradiniam įnašui skolintis negalima. Jeigu ketinate skolintis tuomet esate nepasiruošęs būsto paskolai. Pasitaupykite ir tik tada imkite paskolą. Būsto paskola į mišką nepabėgs, taupykite.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų