Namas Panevėžyje

Namas Panevėžyje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „namas Panevėžyje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
X

Sveiki, esame jauna šeima be vaikų. Planuojame pirkti sklypą ir statytis namą, tad sakykite ar kompensuotų paskolą, jei NT būtų Panevėžio mieste? Ar turi įtakos bendros turimos pajamos paskolos dydžiui? Dėkoju

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tadas

Laba diena, norim pasiimti paskolą namo statybai ir galvojam gal būtų įmanoma gauti savivaldybės paramą. Man 28, žmonai 30, o nesantuokinei dukrai 10m. Visi sako, kad reikia kreiptis į savivaldybę. Jei aš registruotas Panevėžyje, o žmona Plungėje, kur kreiptis? Statomas namas Plungės rajone.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Kreipkitės į tas savivaldybes, kuriose esate registruoti. Nuvykite į bet kurią su asmens dokumentais ir Jums paaiškins ką daryti toliau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų