Nedirbanti žmona

Nedirbanti žmona. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nedirbanti žmona“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Martynas

Laba diena. Dabar mano atlyginimas 400 eu. Bet nuo kito mėnesio bus 1000eu. Kiek man laiko reikia pradirbti, kad gauti būsto paskolą ir kiek maksimaliai galėčiau gauti? Turiu nedirbančia žmoną, vieną vaiką, man 25metai. Būstas būtų Klaipėdos mieste.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Minimalus terminas yra 6 mėn., bet kuo ilgiau gaunamas didesnis atlyginimas, tuo geriau.

+3Buvo naudinga
Dainius

Sveiki, norėčiau sužinoti ar gausiu būsto paskolą apie 45000 eurų 30 metų? Dirbu užsienyje virš 3 metų, tačiau Lietuvos firmoje, alga ant popieriaus 660 eurų ir apie 700 eurų komandiruotpinigiai, žmona nedirbanti, mano kredito reitingas B. Dėkui, lauksiu atsakymo.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, priklausomai nuo Jūsų specialybės ir komandiruotpinigių dažnumo bankai vertins arba nevertins Jūsų komandiruotpinigius. Įprastai, jeigu komandiruotpinigiai mokami 6 mėn. ar metus be pertraukų, tuomet bankai vertina ir įtraukia į bendras Jūsų šeimos pajamas nuo 50% iki 100%. Taigi, manau, kad situacija Jūsų atžvilgiu yra palanki ir pagal pirminį vaizdą turėtumėte gauti norimo dydžio būsto paskolą. Tik atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas atvejis individualus ir yra daug faktorių, kurie lemia būsto paskolos išdavimą ir jos dydį. Jeigu dar neužpildėte būsto paskolos paraiškos - užpildykite ją mūsų portale ir bankai su Jumis susisieks. Taip pat pasiskaitykite čia: būsto paskola su komandiruotpinigiais. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų