Nelegalu

Nelegalu. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nelegalu“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Danute

Sveiki. Perku buta. Uz 14000€.zmogus kuris parduoda ji isigijas pries 4 metus. Sutarty nori rasyti 4000.kad nebutu jam mokesciu. Ar man nebus ateity problemu. Lb aciu uz atsakyma. Perku be paskolu uz grynus pinigus.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Andrius

Sveiki, jei, tarkime, pasiimčiau paskolą automobiliui 10t eur, bet automobilį nusipirkčiau už 5t, ar galėčiau likusius 5t skirti būsto pradiniam įnašui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Ne, taip negalima, tai yra nelegalu.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų