Nemokumas

Nemokumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nemokumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evelina

Laba diena, situacija yra tokia, kad vyras yra pasiėmęs būsto paskolą. Kas mėnesį nuskaito viskas vyksta normaliai, bet paskutinį kartą, nuskaičiuojant sąskaitoje nebuvo reikiamos sumos... Buvome tuo pačiu užpildę gauti paskolą, būsto įsirengimui. Bet pasiekė mus žinia, kad mes jos išvis negausime, nes esame įtraukti, tai į kažkokius juoduosius sąrašus, kad laiku nenuskaitė visos pinigų sumos būsto paskolai padengti... Plius pasakė, kad naujai paraišką užpildyti ir galbūt gauti pinigų būsto įsirengimui galėsime tik po 4-5 mėnesių. Mums tų pinigų reikia, kuo greičiau. Ar įmanoma kažką padaryti? Kad gauti pinigus? Nes suma, kurios nenuskaičiavo buvo juokinga vos 17 eur... Ir dėl jos, pagal juos tapome nemokūs...

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Bandykite keisti banką arba kreiptis į unijas.

+3Buvo naudinga
R.

Sveiki, aš su vyru norėtume pasiimti paskolą būstui ir mūsų pajamos kartu sudaro 1500 į rankas. Bet prieš metus įstojau į mokymo įstaigą, o dėl laiko stokos mečiau studijas (tiesiog nebevaiksčiojau). Mane pašalino iš mokymo įstaigos, bet priežastį nurodė, kaip -nemokumas. Dabar mano kredito istorijoje yra tik vienas įrašas - už studijas, ir mano kredito reitingas E klasės. Ar su tokiu reitingu yra tikimybė gauti kreditą, nes jokių greitųjų paskolų neimta, tik tas vienas įrašas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Priklauso kiek laiko praėjo ir koks Jūsų amžius, yra daug faktorių. Nebūtinai bus vadovaujamasi reitingo raide, bet žinoma, kad tai nėra gerai. Kreipkitės į bankus ir paprašykite individualių pasiūlymų. Tik būtinai nueikite į TOP3 bankus ir vienam atsisakius, nenusiminkite ir nueikite į kitus du. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Igoris

Sveiki, norėčiau sužinoti kaip pagerinti savo kredito reitingą? Šiuo metu esu E, 2003 buvo skola už telefoną, kurią sumokėjau ir viena skola už internetą, kuria taip pat jau sumokėjau. Finansinės pajamos apie 3000e į mėnesį, buvau užsienyje ir todėl vėlavau apmokėti tas skolas. Kaip toliau elgtis, kad ištaisyti kredito istoriją? Dėkui.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Igori, istorija ir lieka istorija, tačiau būna įvairių situaciju, kuomet credit info pasitaiko ir tikrovės neatitinkančių įrašų. Tokiu atveju Jūsų prašymu informaciją pateikusi įmonė turėtų ją koreguoti, t.y. credit info istorija turi atitikti realybę. Jeigu Jūs pripažystate savo (buvusią prieš daugiau nei 10 metų) skolą/nemokumą, reikia Bankams (ar kitoms kredito įstaigoms) raštu paaiškinti faktus dėl susidariusiuos situacijos tuo metu kai atsirado nemokumas. Jeigu priežastys svarbios ir pastaruosius 10 metų skolų nebebuvo, kai kurie Bankai į tai atsižvelgs.

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų