Nepilnametis anūkas

Nepilnametis anūkas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nepilnametis anūkas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rita

Ar galima dovanoti namą su paskola nepilnamečiui anūkui ir kad dovanojimas įsiteisintų tik po mano mirties? Paskola liktų man. Man 57 metai. Dabar anūkui 1 metai. Paskola iki 2046 metų.Jei taip atsitiktų, kad mirčiau anksčiau nei 2046 metais ir dar anūkas nebūtų pilnametis, kas tada turėtų ar galėtų mokėti paskolą. Gal tėvai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Na, čia tokia dviprasmiška situacija, Jūs norite padovanoti skolą anūkui. Bet mintį supratau. Patarčiau šiuo atveju pasikalbėti su teisininkais ir banku, parašyti paveldėjimą, pagal tai būtų perduodamas Jūsų turtas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų